Adnan Menderes Üniversitesi Hastanesi

Bulunduğu bölgedeki toplumun sağlık düzeyinin gelişmesi ve korunması için sağlık hizmeti ihtiyacına çağdaş yaklaşım ile üst düzeyde cevap veren, hasta ve çalışanlarının memnuniyetinin sürekli arttığı, tanı ve tedavide çağdaş teknoloji ve yöntemleri uygulayan, evrensel ölçülerde sağlık hizmeti üreten, çalışanlarının motivasyonunu sürekli korumayı amaçlayan ve yeni bilgilere ulaşmalarını destekleyen, dış rekabet yapabilecek örnek kuruluş olmaktır. Kısaca sağlık hizmetinde güncel bilgi ve en son teknolojiyi sunmak, modern ve şeffaf anlayışın hakim olduğu hastane yönetimi sayesinde, verimlilikle birlikte hasta ve çalışan memnuniyetini sağlamak, hasta haklarını ve memnuniyetini ön planda düşünmek, uluslararası düzeyde tanınan bir kuruluş olmaktır.Üniversite Hastanemiz, bulunduğu bölgede toplumun ruh ve beden sağlığının korunmasını, 3.basamak sağlık kuruluşu olarak üst düzeyde tanı, tedavi, hizmetin çağdaş bilgi ve teknoloji kullanarak sunulmasını sağlayarak hasta, hasta yakını ve çalışan memnuniyeti odaklı uluslararası kalite standartlarında hizmet anlayışı ile bölgenin fark yaratan sağlık merkezi olmak.
Adnan Menderes Üniversitesi Hastanesi Hakkında İçerikler
Adnan Menderes Üniversitesi Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Zafer Mahallesi, Adnan Menderes Üniversitesi Yolu Adnan Menderes Üniversitesi, 09100 Efeler/Aydın
Telefon Tel:444 1 256 / 0850 340 12 56
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail:hastane@adu.edu.tr
Adnan Menderes Üniversitesi Hastanesi Nerede
Adnan Menderes Üniversitesi Hastanesi Randevu Alma
Adnan Menderes Üniversitesi Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Adnan Menderes Üniversitesi Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Adnan Menderes Üniversitesi Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Adnan Menderes Üniversitesi Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Acil Tıp Anabilim Dalı, Adli Tıp Anabilim Dalı, Aile Hekimliği Anabilim Dalı, Çocuk ve Ergen Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Anabilim Dalı, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Anabilim Dalı, Diyetisyen Polikliniği, Deri ve Zührevi Hastalıkları Anabilim Dalı, Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji Anabilim Dalı, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Anabilim Dalı, Tıbbi Genetik Anabilim Dalı, Göğüs Hastalıkları Anabilim Dalı, Halk Sağlığı Anabilim Dalı, İç Hastalıkları Anabilim Dalı, Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları Bilim Dalı, Gastroenteroloji Bilim Dalı, Genel Dahiliye Bilim Dalı, Hematoloji Bilim Dalı, Nefroloji Bilim Dalı, Tıbbi Onkoloji Bilim Dalı, Romatoloji – İmmünoloji Bilim Dalı, İmmünoloji ve Alerji Hastalıkları Bilim Dalı, Kardiyoloji Anabilim Dalı, Nöroloji Anabilim Dalı, Nükleer Tıp Anabilim Dalı, Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Anabilim Dalı, Radyasyon Onkolojisi Anabilim Dalı, Radyoloji Anabilim Dalı, Tıbbi Farmakoloji Anabilim Dalı, Anesteziyoloji ve Reanimasyon Anabilim Dalı, Ameliyathane, Gündüz Yataklı Servis, Çocuk Cerrahisi Anabilim Dalı, Genel Cerrahi Anabilim Dalı, Göğüs Cerrahisi Anabilim Dalı, Göz Hastalıkları Anabilim Dalı, Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalı, Kalp Damar Cerrahisi Anabilim Dalı, Kulak Burun Boğaz Hastalıkları Anabilim Dalı, Beyin ve Sinir Cerrahisi Anabilim Dalı, Ortopedi ve Travmatoloji Anabilim Dalı, Tıbbi Patoloji Anabilim Dalı, Plastik, Rekonstrüktif ve Cerrahi Anabilim Dalı, Üroloji Anabilim Dalı, Anatomi Anabilim Dalı, Biyoistatistik Anabilim Dalı, Biyofizik Anabilim Dalı, Fizyoloji Anabilim Dalı, Histoloji ve Embriyoloji Anabilim Dalı, Parazitoloji Anabilim Dalı, Tıbbi Biyokimya Anabilim Dalı, Tıbbi Biyokimya Laboratuvarı, Tıbbi Biyoloji Anabilim Dalı, Tıbbi Mikrobiyoloji Anabilim Dalı, Tıp Tarihi ve Etik Anabilim Dalı, Tıp Eğitimi Anabilim Dalı
Adnan Menderes Üniversitesi Hastanesi Doktorları
Adnan Menderes Üniversitesi Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -