Özel Fizirem Fizik Tedavi Dal Merkezi

Merkezi 2005 yılından beri Aydın’da hizmet vermekte olan bir sağlık kuruluşudur. Fizirem’de 3 uzman fizik tedavi doktoruyla birlikte 8 fizyoterapist ve 20’yi aşkın sağlık personeli görev yapmaktadır. Fizirem günde 300 hastayı kabul edebilecek potansiyelde personeli ve sağlık materyalini bünyesinde bulundurmaktadır. Fizirem hem sağlık hem hizmet konusunda Aydın’da ve Türkiye’de birçok yeniliğe imza atmıştır. Fizirem Aydın’ın birçok ilçesine ve şehir merkezine servis hizmetini ücretsiz olarak sağlamaktadır. Fizirem teknolojiyi ve etik olmayı yegane hedef edinmiş ve bunun için birçok çalışma başlatmıştır. Bünyesinde modern tıp cihazlarına yer vermiş aynı zamanda personelinin de modern tıpı nasıl kullanacağına yönelik eğitimler almasına olanak sağlamıştır. Manuel terapi, kök hücre tedavisi (PRP), lenfödem masajı gibi teknik tıp ve fizik tedavi bilgisi gerektiren hizmetleri de bünyesinde bulundurmaktadır.
Özel Fizirem Fizik Tedavi Dal Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Fizirem Fizik Tedavi Dal Merkezi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Yedieylül Mah. Aydın Bulvarı Samanyolu Sitesi No:65 Efeler /AYDIN
Telefon Tel:0 256 226 64 84
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail:iletisim@fizirem.com
Özel Fizirem Fizik Tedavi Dal Merkezi Nerede
Özel Fizirem Fizik Tedavi Dal Merkezi Randevu Alma
Özel Fizirem Fizik Tedavi Dal Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Fizirem Fizik Tedavi Dal Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Fizirem Fizik Tedavi Dal Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Fizirem Fizik Tedavi Dal Merkezi Bölümleri ve Servisleri
Felç Rehabilitasyonu, Multiple Skleroz (MS), Omurilik Felçleri (Spinal Kord Yaralanmaları), Parkinson, Serebral Palsi (CP), Spina Bifida (Meningomyelosel), Yüz Felci, Bel ve Boyun Fıtığı, Çapraz Bağ Yaralanmaları, Donuk Omuz, Eklem Protezleri, Karpal Tünel Sendromu, Kas, Tendon, Sinir Yaralanmaları, Kırık Sonrası Eklem Kısıtlılıkları, Menisküs Yırtılması, Skolyoz Tanı ve Tedavisi, Terapötik Masaj, Manuel Terapi, PRP, Enjeksiyonlar, Lenfödem Masajı ve Bandajlama
Özel Fizirem Fizik Tedavi Dal Merkezi Doktorları
Özel Fizirem Fizik Tedavi Dal Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -