Tokat Zile Devlet Hastanesi

reklam
Mükemmeliyet odaklı ve güvenilir, sağlıklı yaşam ortağı olmak.Ulusal ve uluslararası standartları esas alarak, bu doğrultudaki yönetsel destekle, hasta ve çalışan memnuniyet odaklı, ölçme ve iyileştirme mekanizmalarını kullanarak sürekli eğitimle gelişmeyi destekleyen yüksek kaliteli hizmet sunmak ve çalışanlar tarafından benimsenmesini sağlamak üzere kurulmuştur.
Zile Devlet Hastanesi Hakkında İçerikler
Zile Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres: Kahya Mahallesi Ata Caddesi No:1 Zile / Tokat 60400 Türkiye
TelefonTel:0.3563175098
FaxFax:0.3563175506
E-MailE-Mail: tokatdhs10@saglik.gov.tr
Zile Devlet Hastanesi Nerede
Zile Devlet Hastanesi Randevu Alma
Etimessgut Zile Devlet Hastanesi nden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Zile Devlet Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Etimessgut Zile Devlet Hastanesi nden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Zile Devlet Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Sosoyal Hizmet Birimi,Evde Sağlık,Doğumhane,Yoğun Bakım,Palyatif Ünitesi,Endoskopi Ünitesi,Diyaliz,Ameliyathane,Acil
Zile Devlet Hastanesi Doktorları
EtimessgutZile Devlet Hastanesi nde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
reklam
Özel Üromar Üroloji Dal Merkezi - Özel İzmir Üroloji Merkezi - Özel Damla Üroloji Merkezi - Özel Forte Üroloji Merkezi - Özel Intertıp Üroloji Kliniği - Özel Biosan Polikliniği - Özel Avrasya Taş Kırma Merkezi - Özel Hattat Klinik - Özel Güven Üroloji Merkezi - Özel Akdeniz Üroloji Merkezi -