Muğla Köyceğiz Devlet Hastanesi

reklam
Deneyimli kadrosu ile bölge halkına ileri teknoloji ve bilimsel gelişmeler ışığında nitelikli, kaliteli bir sağlık hizmeti sunmak.Öncelikle tercih edilen, hasta ve hasta yakınlarının memnuniyetini arttırmak için, ekibi ve altyapısıyla ; içten, yenilikçi, çevreye saygılı ve kaliteli sağlık hizmeti sunarak bölgesinde sağlık sektöründe fark yaratmak ve lider bir sağlık kuruluşu olmaktır.
Köyceğiz Devlet Hastanesi Hakkında İçerikler
Köyceğiz Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Toparlar Mah.Fevzi Çakmak Cad. No:1 Köyceğiz-Muğla
TelefonTel:02522624718
FaxFax:02522624485
E-MailE-Mail:mugladhs5@saglik.gov.tr
Köyceğiz Devlet Hastanesi Nerede
Köyceğiz Devlet Hastanesi Randevu Alma
Etimessgut Köyceğiz Devlet Hastanesi nden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Köyceğiz Devlet Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Etimessgut Köyceğiz Devlet Hastanesi nden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Köyceğiz Devlet Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Acil Servis,Diş,Klinikler,Röntgen,Laboratuar
Köyceğiz Devlet Hastanesi Doktorları
EtimessgutKöyceğiz Devlet Hastanesi nde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
reklam
Özel Medicalpark Gaziosmanpaşa Hastanesi - Özel Avrasya Hastanesi Gaziosmanpaşa - Özel Başarı Hastanesi - Özel Asya Hastanesi - Özel Yıldız Academia Hastanesi - Özel İstanbul Şafak Hastanesi - Özel Duygu Hastanesi - Özel Bilge Hastanesi - Özel Ortomedica Hastanesi - Özel Avrupa Şafak Hastanesi -