Araban İlçe Devlet Hastanesi

reklam
Toplumun yasam kalitesini yükseltmek üzere koruyucu ve iyilestirici saglik hizmetini güvenilir, degisen teknolojiye uygun, hasta, hasta yakini ve çalisan memnuniyeti odakli, çagdas, herkese esit ve zamaninda sunmaktir.Topluma saglik hizmeti sunumunda tibbi teknolojiye ayak uydurarak medikal alandaki en son gelismeleri yakindan takip edip hastanemiz bünyesine katmak, yüksek kalite standartlarini yakalayarak hasta, hasta yakini, çalisan memnuniyetini yaratmada kararli ve güvenilir olmak ve halkimizin saglikli yasam ortagi olmaktir.
Araban İlçe Devlet Hastanesi Hakkında İçerikler
Araban İlçe Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Turgut Özal Mah Çanakkale Cad No:3 ARABAN/GAZIANTEP
TelefonTel:0 342 611 23 84
Faxhttps:0 342 611 25 01
E-MailE-Mail:gaziantepdhs7@saglik.gov.tr
Araban İlçe Devlet Hastanesi Nerede
Araban İlçe Devlet Hastanesi Randevu Alma
Etimessgut Araban İlçe Devlet Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Araban İlçe Devlet Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Etimessgut Araban İlçe Devlet Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Araban İlçe Devlet Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Dahiliye polikliniği,Evde Sağlık Hizmetleri,Organizasyon Şeması,Hasta Hakları,Laboratuar,Radyoloji Birimi,Eczane Ve Tıbbi Sarf Birimleri,Acil Servis,Genel Diş Polikliniği,Genel Çocuk Polikliniği,İstatistik Birimi,Kalite Yönetim Birimi
Araban İlçe Devlet Hastanesi Doktorları
Etimessgut Araban İlçe Devlet Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
reklam
Özel Üromar Üroloji Dal Merkezi - Özel İzmir Üroloji Merkezi - Özel Damla Üroloji Merkezi - Özel Forte Üroloji Merkezi - Özel Intertıp Üroloji Kliniği - Özel Biosan Polikliniği - Özel Avrasya Taş Kırma Merkezi - Özel Hattat Klinik - Özel Güven Üroloji Merkezi - Özel Akdeniz Üroloji Merkezi -