Amasya Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi

reklam
Ağız ve Diş Sağlığı alanındaki gelişmeleri izleyerek hastalarımıza çağdaş, nitelikli ve beklentileri karşılayacak sağlık hizmeti sunmaktır.Teknolojik ve bilimsel gelişmeler ışığında, koruyucu tedaviyi ön planda tutarak, kolay ulaşılabilir, kaliteli, verimli ve etkin ağız ve Diş Sağlığı Hizmeti sunmaktır.
Amasya Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Hakkında İçerikler
Amasya Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi İletişim Bilgileri
Adres Adres :Fethiye Mah.Çelebi Mehmet Cad. No:10/1 Merkez – Amasya
TelefonTel:0 358 218 40 33
Fax358 218 35 88
E-MailE-Mail: amasya.adsm@saglik.gov.tr
Amasya Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Nerede
Amasya Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Randevu Alma
Amasya Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Amasya Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Amasya Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Amasya Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Bölümleri ve Servisleri
Radyoloji Birim,Entegre Klinik,Diş Protez Hizmetleri,Engelli Kliniği,Evde Sağlık Hizmetleri,Hasta Hakları Birimi,
Amasya Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Doktorları
Amasya Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
reklam
Özel Üromar Üroloji Dal Merkezi - Özel İzmir Üroloji Merkezi - Özel Damla Üroloji Merkezi - Özel Forte Üroloji Merkezi - Özel Intertıp Üroloji Kliniği - Özel Biosan Polikliniği - Özel Avrasya Taş Kırma Merkezi - Özel Hattat Klinik - Özel Güven Üroloji Merkezi - Özel Akdeniz Üroloji Merkezi -