Sincan Lokman Hekim Hastanesi

Toplum ve tıp ahlakına sadık kalarak, insan odaklı bir sağlık hizmeti anlayışında; mükemmeli yakalamak ve sürekliliğini sağlamaktır.Bilimsel gelişmelerin ödünsüz takipçisi, çağdaş teknoloji kullanımında öncü bir kuruluş olarak; modern, temiz ve ferah mekânlarda, kaliteli, hızlı, güvenli, şefkatli ve ekonomik sağlık hizmetimizle “hastane denince akla ilk gelen marka bir kuruluş” olmaktır.
Sincan Lokman Hekim Hastanesi Hakkında İçerikler
Sincan Lokman Hekim Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Andiçen Mah. Polatlı 2 Cad. İdil sok. No:44 Sincan / ANKARA
Telefon Tel:444 99 11
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail:…
Sincan Lokman Hekim Hastanesi Nerede
Sincan Lokman Hekim Hastanesi Randevu Alma
Sincan Lokman Hekim Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Sincan Lokman Hekim Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Sincan Lokman Hekim Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Sincan Lokman Hekim Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Acil Servis, Ağız ve Diş Sağlığı, Anestezi, Yoğun Bakım ve Reanimasyon, Beslenme ve Diyetetik, Beyin Cerrahisi Nöroşirürji, Biyokimya, Çocuk Cerrahisi, Çocuk Endokrinoloji, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Dermatoloji, El Cerrahisi, Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları, Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Gastroenteroloji, Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp Ünitesi, Genel Cerrahi, Girişimsel Radyoloji, Göğüs Hastalıkları, Göz Hastalıkları, İç Hastalıkları (Dahiliye), Kadın Hastalıkları ve Doğum, Kalp ve Damar Cerrahisi, Kardiyoloji, Kulak Burun Boğaz Hastalıkları (KBB), Nefroloji, Nöroloji, Ortopedi ve Travmatoloji, Periodontoloji (Diş Eti Hastalıkları), Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi, Psikiyatri, Psikoloji, Radyoloji, Romatoloji, Tıbbi Onkoloji, Üroloji (Bevliye)
Sincan Lokman Hekim Hastanesi Doktorları
Sincan Lokman Hekim Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Özel Başak Tıp Merkezi - Cilt (Deri) kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Rahim (Uterus) kanseri belirtileri nelerdir? - Mesane kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Kolon (Bağırsak) kanseri nedir? Kolon kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Böbrek kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - ALS hastalığı nedir? Belirtileri ve süreci - Lösemi (Kan kanseri) nedir? Belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Çocukların yaz tatili sevincini arttıracak etkinlikler! - En iyi dostlarımız evcil hayvanlar -