Samsun Havza Devlet Hastanesi

Hasta ve sağlık çalışanlarının ortak memnuniyetini ön planda tutan yönetim anlayışı ve sorumluluğuyla sağlıklı yaşamın en temel hak olduğunun bilinciyle donanımını ve personel eğitimini sürekli yenileyen hızlı, hatasız, kesintisiz hizmet veren, mevcut kaynaklarını en etkin kullanan, sevgi, saygı, hoşgörü ve tıbbi etikle çağdaş ve özenilen sağlık kurumu olmak. İyi organize olmuş, ileri tıbbi teknolojiyi kullanan, ihtiyaca uygun donanım ve personel bulunduran, coğrafi olarak komşu ilçelerin ortasında olmanın avantajıyla sağlıkta kaliteli hizmet vererek en üst noktaya yerleşmiş, özenilen ve tercih edilen sağlık kurumu olmak.

Havza Devlet Hastanesi Hakkında İçerikler
Havza Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri

Adres Havza Devlet Hastanesi 19 Mayıs Mah. Sefa Sk. No:25 Havza/SAMSUN  
Telefon 0 362 714 16 00
Fax 0 362 714 70 42
E-Mail bilgi@havzadh.gov.tr

Samsun Havza Devlet Hastanesi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi
Pazar

Havza Devlet Hastanesi Nerede
Havza Devlet Hastanesi Randevu Alma
Samsun Havza Devlet Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Havza Devlet Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Samsun Havza Devlet Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Havza Devlet Hastanesi Bölümleri ve Servisleri

-Cerrahi Klinikler

-Dahili Klinikler

-Yoğun Bakım Kliniği

-Palyatif Kliniği

-Diş Poliklinik Hizmetleri

-Acil Sağlık Hizmetleri

-Laboratuvar Hizmetleri

-Radyoloji Hizmetleri

-Diyaliz Hizmetleri

-Evde Sağlık Hizmetleri

-Beslenme ve Diyetetik

Havza Devlet Hastanesi Doktorları
Samsun Havza Devlet Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Cilt (Deri) kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Rahim (Uterus) kanseri belirtileri nelerdir? - Mesane kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Kolon (Bağırsak) kanseri nedir? Kolon kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Böbrek kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - ALS hastalığı nedir? Belirtileri ve süreci - Lösemi (Kan kanseri) nedir? Belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Çocukların yaz tatili sevincini arttıracak etkinlikler! - En iyi dostlarımız evcil hayvanlar -