Özel Sante Plus Hastanesi

Avrupa standartlarında teknolojik donanımı ile Türkiye ve Balkan ülkelerine sağlık himzeti veren Sante Plus Group’un yönetim felsefesinin temelini, tüm sağlık hizmetlerinde, tıbbi etik ilkelerinden ödün vermeden, hasta haklarına saygı duyarak gelişmiş sağlık teknolojisi, 75 yatak kapasitesi ve tesisleri İstanbul’da toplumun büyük çoğunluğu A grubu hastanecilik anlayış ile buluşturmak oluşturuyor.
Özel Sante Plus Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel Sante Plus Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Turan Güneş Cad. No:117 Zeytinburnu / Istanbul/Turkey
Telefon Tel:0 212 664 65 55
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail:info@santeplus.com.tr
Özel Sante Plus Hastanesi Nerede
Özel Sante Plus Hastanesi Randevu Alma
Özel Sante Plus Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Sante Plus Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Sante Plus Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Sante Plus Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Onkoloji, Radyasyon Onkolojisi, Onkoloji Operasyonları, Meme Kanseri Merkezi, Üroonkoloji, Pet / CT, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Tüp Bebek ve Kısırlık Tedavileri, Estetik Cerrahi, Saç Ekimi Kliniği, Obezite Cerrahisi, Gastrik Kılıf ve ByPass, Dermatoloji ve Kozmetoloji, Ağız ve Diş Sağlığı, Ortopedi ve Travmatoloji, Nöroşirürji, Kalp ve Damar Cerrahisi, Üroloji, Ürojinekoloji, Göz Hastalıkları, Genel Cerrahi, Check-up Programları, Kulak Burun Boğaz, Dahiliye, Beslenme ve, Diyet, Çocuk Hastalıkları, Pediatrik Cerrahi, Anestezi ve Reanimasyon, Kardiyoloji, Gastroenteroloji, Göğüs Cerrahisi, Varis Tedavisi, Nöroloji, Yenidoğan Yoğun Bakım, Protez ve Fizik Tedavi, Acil Servis, Teşhis Laboratuvarları ve Radyoloji
Özel Sante Plus Hastanesi Doktorları
Özel Sante Plus Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -