Özel Odak Göz Hastalıkları Merkezi

Özel Odak Göz Hastalıkları Merkezimiz Mayıs 2006 tarihinden itibaren Ahi Evran Mahallesinde faaliyet göstermeye başlamıştır.Katarakt (fako+iol) ameliyatı başta olmak üzere şaşılık, pterjium, kapak ameliyatları, gözyaşı kanal tıkanıklığı ile ilgili olarak uygulanan ameliyatlar ve argon lazer ile yağ lazerde merkezimizde haftanın 6 günü saat 08.00 ile 19.00 saatleri arasında yapılmaktadır. Günlük 400-450 Muayene ve 50 ameliyat kapasitesi bulunmaktadır.Ayrıca merkezimize başvuran bütün hastalarımıza bilgisayarlı göz ölçümü ve göze dokunulmadan göz tansiyonu ölçümü yapılmaktadır.Muayene sonuçlarına bağlı görme alanı pakimetri ve keratometri ölçümleride hastalarımıza uygulanmaktadır.
Özel Odak Göz Hastalıkları Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Odak Göz Hastalıkları Merkezi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Ahi Evran Mahallesi Ayaş Caddesi No: 47/B Sincan / ANKARA
Telefon Tel:0 (312) 275 07 07 – 0312 905 55 45
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail:info@odakgoz.com.tr
Özel Odak Göz Hastalıkları Merkezi Nerede
Özel Odak Göz Hastalıkları Merkezi Randevu Alma
Özel Odak Göz Hastalıkları Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Odak Göz Hastalıkları Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Odak Göz Hastalıkları Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Odak Göz Hastalıkları Merkezi Bölümleri ve Servisleri
Akıllı Lens, Astigmat, Çocuk Göz Sağlığı, Excimer Laser, Glokom, Glokom Çeşitleri, Görme Bozuklukları, Göz Estetiği, Göz Tembelliği, Göz Testleri, Hipermetrop, Katarakt, Keratokonus, Kırılma Unsurları, Konjonktivit, Kontakt Lensler, Kornea, Makula Dejenerasyonu, Miyop, No Touch Lazer, Presbiyopi, Renk Körlüğü, Retina, Şaşılık, Trifokal
Özel Odak Göz Hastalıkları Merkezi Doktorları
Özel Odak Göz Hastalıkları Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -