Özel İncek FTR Hastanesi

Bilimsel gelişmelerin ödünsüz takipçisi, çağdaş teknoloji kullanımında öncü bir kuruluş olarak; modern, temiz ve ferah mekânlarda, kaliteli, hızlı, güvenli, şefkatli ve ekonomik sağlık hizmetimizle “rehabilitasyon denince akla ilk gelen marka bir kuruluş” olmaktır.Toplum ve tıp ahlakına sadık kalarak, insan odaklı bir sağlık hizmeti anlayışıyla; mükemmeli yakalamak ve bu hizmetin sürekliliğini sağlamaktır.
Özel İncek FTR Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel İncek FTR Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Kızılcaşar Mahallesi, Kızılcaşar Kümeevleri No: 55 Gölbaşı-Ankara
Telefon Tel:0 312 460 20 12
Fax Fax:0 312 460 20 72
E-Mail E-Mail:…
Özel İncek FTR Hastanesi Nerede
Özel İncek FTR Hastanesi Randevu Alma
Özel İncek FTR Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel İncek FTR Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel İncek FTR Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel İncek FTR Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
ORTOPEDİK REHABİLİTASYON, NÖROLOJİK REHABİLİTASYON, FİZİK TEDAVİ UYGULAMALARI, AKUPUNKTUR, NÖRAL TERAPİ
Özel İncek FTR Hastanesi Doktorları
Özel İncek FTR Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -