Özel Devapark Tıp Merkezi

Toplumun her kesiminden hastaya yüksek kalitede sağlık hizmeti sunmak, sağlık sektöründe iş imkânı yaratarak ülkemize hizmet etmek, personelimizin sürekli gelişmesini ve güven içinde mutlu çalışmasını sağlamaktır.Amacımız sürekli gelişim anlayışı ile bilimsel ve teknolojik yenilikler doğrultusunda çevre, insan ve toplum sağlığında en iyiye ulaşmayı hedefleyen evrensel düzeyde bilgi ve teknolojiyi kullanabilen bir sağlık kurumu olmaktır. Vizyonumuz, toplumumuzun sağlık konusundaki beklenti ve ihtiyaçlarını dikkate alarak, bilimsel kurallara uygun ve kaliteli sağlık hizmetini en üst seviyede vermek, kaliteyi sürekli iyileştirme prensibi ile Ankara ‘da sağlık hizmeti veren referans Merkezi olmaktır.
Özel Devapark Tıp Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Devapark Tıp Merkezi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Yıldırım Beyazıt Mah. Ankara Bulvarı No:137 Çubuk – Ankara / TÜRKİYE
Telefon Tel:0 312 837 69 69
Fax Fax:0 312 837 69 69
E-Mail E-Mail:info@devapark.com.tr
Özel Devapark Tıp Merkezi Nerede
Özel Devapark Tıp Merkezi Randevu Alma
Özel Devapark Tıp Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Devapark Tıp Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Devapark Tıp Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Devapark Tıp Merkezi Bölümleri ve Servisleri
Fizik Tedavi, İç Hastalıkları, Kadın Hastalıkları, BİYOKİMYA, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Dermatoloji, MİKROBİYOLOJİ, RADYOLOJİ, EVDE BAKIM HİZMETLERİ, TIBBİ LABORATUVAR
Özel Devapark Tıp Merkezi Doktorları
Özel Devapark Tıp Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -