Çelikhan Devlet Hastanesi

reklam

Toplumumuzun yaşam kalitesini arttırmak amacıyla modern tıbbın imkânlarını kullanan, sağlık hizmeti sunumunda hasta ve çalışan güvenliğini üst düzeyde tutarak öncü rol üstlenen, çağdaş hizmet anlayışını hedef edinip bu yönde planlayan, uygulayan, kontrol eden, kendini ölçen ve değerlendiren, güler yüzlü kimliğiyle bölgede en güvenilir sağlık kuruluşu olmaktır.sağlıklı bir toplum oluşturmak amacıyla tıbbi etik ilkelerinden ödün vermeden, çalışan ve hasta memnuniyetinin ön planda tutulduğu, toplumun her kesiminden başvuran hastaların sağlık ihtiyacının karşılandığı, güvenilir, yenilikçi, sürekli kendini geliştiren ve özel hastanelerle rekabet edebilen çağdaş bir sağlık kuruluşu olmaktır.

Çelikhan Devlet Hastanesi Hakkında İçerikler
Çelikhan Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri

Adres Adres : Başpınar Mah. Başpınar Cad. No:102 Çelikhan/Adıyaman 
TelefonTel: 0(416) 451 21 01 tel.png Tel : 0(416) 451 21 81
Fax0(416) 451 27 77
E-MailE-Mail:adiyamandhs2@saglik.gov.tr

Çelikhan Devlet Hastanesi Nerede
Çelikhan Devlet Hastanesi Randevu Alma
Çelikhan Devlet Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Çelikhan Devlet Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Çelikhan Devlet Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Çelikhan Devlet Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Acil Servis Hizmetleri, Poliklinik Hizmetleri, Ağız ve Diş Sağlığı Hizmetleri, Evde Sağlık Hizmetleri, Yataklı Tedavi Hizmetleri, Palyatif Bakım Ünitesi, Hemodiyaliz Ünitesi, Laboratuvar Hizmetleri, Radyoloji Hizmetleri, Özellikli Hizmetler,
Çelikhan Devlet Hastanesi Doktorları
Çelikhan Devlet Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

reklam

Yakın Hastaneler

Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -