Akhisar Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi

Sağlık hizmeti sunumunda ;Hasta ve çalışan haklarına saygılı bilimsel ve etik değerlere bağlı ,iletişime açık ,memnuniyeti sürekli hale getirmeyi,nitelikli sağlık hizmeti sunumu sağlamayı sağlamayı ilke edinerek,ekibi ve alt yapısı ile bölgemizdeki örnek bir sağlık kurumu olmaktır.Sağlık hizmetine ihtiyacı olan her bireyin hak ettiği nitelikli ,çağdaş ve bilimsel sağlık hizmetini,deneyimli ekibimiz ve güncel teknolojik donanımımız ile sunmaktır.

Akhisar Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Hakkında İçerikler
Akhisar Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi İletişim Bilgileri

Adres Reşat bey mah.167sok. Şehit Murat Öztürk Cad. No: 126/2 Akhisar/Manisa  
Telefon 0236 414 45 11
Fax 0236 413 45 11
E-Mail manisaakhisar.adsm@saglik.gov.tr

Akhisar Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

Akhisar Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Nerede
Akhisar Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Randevu Alma
Akhisar Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi nden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Akhisar Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Akhisar Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi nden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Akhisar Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Bölümleri ve Servisleri

-Koruyucu Diş Hekimliği

-Kanal Tedavisi

-Protetik Diş Tedavisi

-Diş Taşı – Tartar Temizliği

-Dolgu, Diş Çekimi

-Evde Sağlık Hizmetleri

-Genel Anestezi

Akhisar Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Doktorları
Akhisar Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi nde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Cilt (Deri) kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Rahim (Uterus) kanseri belirtileri nelerdir? - Mesane kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Kolon (Bağırsak) kanseri nedir? Kolon kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Böbrek kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - ALS hastalığı nedir? Belirtileri ve süreci - Lösemi (Kan kanseri) nedir? Belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Çocukların yaz tatili sevincini arttıracak etkinlikler! - En iyi dostlarımız evcil hayvanlar -