Yenice Devlet Hastanesi

reklam
Yasalara ve etik kurallara bağlı kalarak,hasta çalışan memnuniyeti ve haklarını gözeterek,çalışanlarına çağdaş bilgi ve teknolojik olanaklar sunarak,çevre ve toplumun ihtiyaçlarına duyarlılık göstererek,tedavi edici ve koruyucu sağlık hizmetlerini kaliteli,etkin ve verimli olarak gerçekleştirerek sağlık hizmeti sunmak.İnsana saygılı, personelinin çalışmaktan gurur duyacağı,hastanın güvenerek ilk tercih edeceği,sürekli gelişerek tıp etiği ve bilimsel kurallardan ödün vermeden,toplumda güçlü itibarı olan, örnek bir hastane olmak.
Yenice Devlet Hastanesi Hakkında İçerikler
Yenice Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Kurtuluş Mah. Balıkesir Asfaltı Cad. No:54 Yenice/Çanakkale
TelefonTel:0 286 474 30 10
Fax0 286 474 45 62
E-MailE-Mail:canakkaledhs11@saglik.gov.tr
Yenice Devlet Hastanesi Nerede
Yenice Devlet Hastanesi Randevu Alma
Etimessgut Yenice Devlet Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Yenice Devlet Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Etimessgut Yenice Devlet Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Yenice Devlet Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Dahiliye Polikliniği,Aile Hekimliği Polikliniği,Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Polikliniği,Genel Cerrahi Polikliniği,Diş Polikliniği,Acil Servis,Röntgen Birimi,Biyokimya Laboratuvarı,Kan Tranfüzyonu Merkezi,Diyaliz Ünitesi,Evde Sağlık Hizmetleri
Yenice Devlet Hastanesi Doktorları
Etimessgut Yenice Devlet Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
reklam
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -