Yeditepe Üniversitesi Göz Hastanesi

Hasta ve çalışan güvenliğini ön planda tutarak; hasta beklentilerine uygun hizmetleri, tıp etiğinden ödün vermeden, bilgi güvenliği boyutlarıyla değerlendirerek ulusal ve uluslararası standartlarda ve yasal gerekliliklere uygun olarak sunmak.Eğitim ve araştırma çalışmalarıyla tıp biliminin gelişimine katkıda bulunarak, kurumun güvenilirliğini ve marka imajını korumak. Tüm çalışanlara sürekli gelişme fırsatları sunarak, çalışanların ve paydaşların bilgi varlıklarına güvenli bir şekilde erişimlerini sağlamak. Bilgi güvenliği ile ilgili riskleri değerlendirerek bilgi güvenliği ihlali durumunda gerekli görülen yatırımları uygulamak, bilgi güvenliği seviyesini korumak ve iyileştirmek. Verilen hizmetin ve hizmet sonucu oluşan çıktıların analizini yapıp, iç ve dış paydaşlara yönelik kurumsal sorumluluklarından kaynaklanan bilgi güvenliği gereksinimlerini ve anlaşmalardan doğan yükümlülükleri karşılamak. Hizmet sürekliliğinde bilgi güvenliği tehditlerinin etkisini azaltarak bilginin kullanılabilirliğini, bütünlüğünü ve gizliliğini korumak, isin sürekliliğini ve sürdürülebilirliğini sağlamak. Sağlık hizmetlerine bakış açısı ve hizmeti sunuş sekli ile sektöründe; genel, branş hastaneleri ve poliklinik hizmetleriyle referans gösterilen Üniversite Sağlık Kurumları Topluluğu olmak kalite politikamızdır.
Yeditepe Üniversitesi Göz Hastanesi Hakkında İçerikler
Yeditepe Üniversitesi Göz Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Balmumcu Mah. Şakir Kesebir Cad. Gazi Umur Paşa Sok. No:28 34349 Beşiktaş / İstanbul
Telefon Tel:(0212) 211 40 00
Fax Fax:(0212) 211 25 00
E-Mail E-Mail:infohastane@yeditepe.edu.tr
Yeditepe Üniversitesi Göz Hastanesi Nerede
Yeditepe Üniversitesi Göz Hastanesi Randevu Alma
Yeditepe Üniversitesi Göz Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Yeditepe Üniversitesi Göz Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Yeditepe Üniversitesi Göz Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Yeditepe Üniversitesi Göz Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
http://www.yeditepehastanesi.com.tr/
Yeditepe Üniversitesi Göz Hastanesi Doktorları
Yeditepe Üniversitesi Göz Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -