Van Asker Hastanesi

Van Asker Hastanesi, Jandarma Genel K.’lığı emrinde hizmet vermekte iken, TSK sağlık sisteminin yeniden yapılandırılması çalışmaları kapsamında; 17 Ekim 2005 tarihinde TSK Sağlık Hizmetleri Komutanlığına bağlanmıştır. 05 Eylül 2007 tarihinde Malatya Sağlık Hizmetleri Bölge Komutanlığını kuruluşuna girmiş ve 100 Yataklı Çevre Hastanesine dönüştürülmüştür. Van Asker Hastanesi Altıntepe Mahallesi, İskele Caddesi üzerinde yer almakta olup Şehir Merkezi Beşyol Mevkiinden toplu taşım araçları ile ulaşım sağlanabilmektedir.
Van Asker Hastanesi Hakkında İçerikler
Van Asker Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Altıntepe Mahallesi, İskele Caddesi
Telefon Tel:0 (432) 222-0244
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail:…
Van Asker Hastanesi Nerede
Van Asker Hastanesi Randevu Alma
Van Asker Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Van Asker Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Van Asker Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Van Asker Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Ağız ve Diş Sağlığı, Anesteziyoloji ve Reanimasyon, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Genel Cerrahi, Göğüs Hastalıkları, Göz Hastalıkları, İç Hastalıkları, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Kardiyoloji, Kulak Burun Boğaz, Nöroloji, Ortopedi ve Tramvatoloji, Üroloji
Van Asker Hastanesi Doktorları
Van Asker Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -