Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesi

Çağdaş tıp teknolojisini süratle ve verimli bir şekilde sisteme yansıtan, nitelikli ve etik değerler iledonatılmış hekim ve hemşire eğitimi sunan, Sağlık Kalite Standartları anlayışıyla güvenilir,öncelikle tercih edilen, hasta memnuniyetini üst seviyede tutan, sağlıklı bireyler yetiştirilmesine katkıda bulunan bir kurum olmak.Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nden hizmet alan bütün bireylerin sağlıklarıyla ilgili gereksinimlerini karşılamak, hizmet kalitesini sürekli arttırarak, tıbbi etik kurallar çerçevesinde sağlık hizmeti sunmak.
Ümraniye Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Hakkında İçerikler
Ümraniye Eğitim Ve Araştırma Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Elmalıkent Mahallesi Adem Yavuz Cad. No:1 Ümraniye / İstanbul
Telefon Tel:(0216) 632 18 18
Fax Fax:(0216) 632 71 24 / 0 (216) 632 71 21
E-Mail E-Mail:…
Ümraniye Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Nerede
Ümraniye Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Randevu Alma
Etimessgut Ümraniye Eğitim Ve Araştırma Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
İÜmraniye Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Etimessgut Ümraniye Eğitim Ve Araştırma Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
İÜmraniye Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Nutrisyon Destek Ekibi, Yenidoğan Yoğun Bakım, Romatoloji, Psikolog, Psikiyatri, Nöroloji, Nefroloji, Kardiyoloji, İç Hastalıkları, Hematoloji, Göğüs Hastalıkları, Gastroenteroloji, Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon, Enfeksiyon Hastalıkları, Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları, Diyetisyenlerimiz, Çocuk Üroloji, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Çocuk Psikiyatri, Çocuk Onkoloji, Çocuk Nöroloji, Çocuk Nefroloji, Çocuk Kardiyoloji Çocuk İmmunoloji ve Alerji, Çocuk Hemotoloji ve Onkoloji, Çocuk Gastroenterolojisi, Çocuk Enfeksiyon, Çocuk Endokrinolojisi, Cildiye, Aile Hekimliği, Ağız ve Diş Sağlığı Birimi, Algoloji, Göğüs Cerrahisi, Üroloji, Radyoloji, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahisi, Ortopedi ve Travmatoloji, Kulak Burun Boğaz Hastalıkları, Kalp ve Damar Cerrahisi, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Genel Cerrahi, Göz Hastalıkları, Çocuk Cerrahisi, Beyin ve Sinir Cerrahisi, Acil Tıp, Anestezi ve Reanimasyon,
Ümraniye Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Doktorları
Etimessgut Ümraniye Eğitim Ve Araştırma Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -