Uludağ Üniversitesi Hastanesi

“UÜ SUAM’ın misyonu, çağdaş eğitim ve araştırma programları ile desteklenen kaliteli sağlık hizmetlerini, sosyal devlet bilinci ile hasta haklarına saygılı ve etik kurallara bağlı olarak toplumun tüm kesimlerine sunmaktır.” • Evrensel düzeyde çağdaş eğitimin yapıldığı, • İleri teknoloji kullanarak sağlık bilimleri alanında bilginin üretildiği, uygulandığı, yayıldığı, • Hizmeti üretenin, hizmeti alanın ve öğrencilerin memnuniyetinin en üst düzeyde olduğu, • Mensubu olmaktan onur duyulan, • Uluslararası alanda rekabete açık üstün nitelikli sağlık hizmeti sunan, • Ulusal düzeyde önder Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezi olmaktır.
Uludağ Üniversitesi Hastanesi Hakkında İçerikler
Uludağ Üniversitesi Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:U.Ü. SAĞLIK UYGULAMA VE ARAŞTIRMA MERKEZİ Görükle Kampüsü, 16059,BURSA
Telefon Tel:(224) 295 00 00
Fax Fax:(224) 295 00 99
E-Mail E-Mail:…
Uludağ Üniversitesi Hastanesi Nerede
Uludağ Üniversitesi Hastanesi Randevu Alma
Uludağ Üniversitesi Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Uludağ Üniversitesi Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Uludağ Üniversitesi Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Uludağ Üniversitesi Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Acil Tıp, Adli Tıp, Aile Hekimliği, Çocuk ve Ergen Ruh Sağlığı ve Hastalıkları, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Deri ve Zührevi Hastalıklar, Enf. Hast ve Klinik Mikrobiyoloji, Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon, Göğüs Hastalıkları, Halk Sağlığı, İç Hastalıkları, Kardiyoloji, Nöroloji, Nükleer Tıp, Radyasyon Onkolojisi, Radyoloji, Ruh Sağlığı ve Hastalıkları, Spor Hekimliği, Tıbbi Farmakoloji, Tıbbi Genetik, Anesteziyoloji ve Reanimasyon, Beyin ve Sinir Cerrahisi, Çocuk Cerrahisi, Genel Cerrahi, Göğüs Cerrahisi, Göz Hastalıkları, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Kalp ve Damar Cerrahisi, Kulak Burun ve Boğaz Hastalıkları, Ortopedi ve Travmatoloji, Patoloji, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi, Üroloji, Tıbbi Labaratuvar
Uludağ Üniversitesi Hastanesi Doktorları
Uludağ Üniversitesi Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -