Türk Kalp Vakfı Kardiyoloji Merkezi

10 Haziran 1975 tarihinde kurulmuş olan Türk Kalp Vakfı; 1995 yılından beri 26 ülkeden 33 üyesi bulunan Avrupa Kalp Birliği, 2001 yılından beri de birçok ülkeden üyesi bulunan Dünya Kalp Federasyonun resmi üyesidir. Dünyanın ve özellikle Türkiye’nin rekor seviyede en fazla ölüme sebebiyet veren sağlık meselesi olan kalp damar hastalıkları konusundaki farkındalık yaratma çalışmaları ile ülkemizin Sivil Toplum Örgütleri arasında yer alan Türk Kalp Vakfı, ölümlerin asgariye indirilmesi yolunda insanlarımızı motive etme, bilinçlendirme ve uyarma görevini, ulusal ve uluslararası alanda sürdürerek başarıyla yerine getirmektedir. Ayrıca, Şişli 19 Mayıs Cad. No. 8, İstanbul adresinde bulunan Vakfımız, erken tanı noktasında hizmet vermekte ve toplumsal bilinç yaratma görevini uygulama ile birleştirmektedir.
Türk Kalp Vakfı Kardiyoloji Merkezi Hakkında İçerikler
Türk Kalp Vakfı Kardiyoloji Merkezi İletişim Bilgileri
Adres Adres:19 Mayıs Caddesi No:8 34360 Şişli / İstanbul
Telefon Tel:0 212 212 07 07
Fax Fax:0 212 212 68 35
E-Mail E-Mail:tkv@tkv.org.tr
Türk Kalp Vakfı Kardiyoloji Merkezi Nerede
Türk Kalp Vakfı Kardiyoloji Merkezi Randevu Alma
Türk Kalp Vakfı Kardiyoloji Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Türk Kalp Vakfı Kardiyoloji Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Türk Kalp Vakfı Kardiyoloji Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Türk Kalp Vakfı Kardiyoloji Merkezi Bölümleri ve Servisleri
Türk Kalp Vakfı Tıp Merkezi, Kardiyoloji Muayenesi, İç Hastalıkları (Dahiliye) Muayenesi, Elektrokardiyografi (EKG), Ekokardiyografi, Eforlu EKG (Treadmil), Ritim Holter, Tansiyon Holter, Röntgen, Biyokimya Laboratuarı, Çocuk Kardiyolojisi, Beslenme ve Diyet
Türk Kalp Vakfı Kardiyoloji Merkezi Doktorları
Türk Kalp Vakfı Kardiyoloji Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -