Tunceli Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi

AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI HİZMET SUNUMUNUN HER AŞAMASINDA ETKİN ROL ALABİLEN, HASTA VE ÇALIŞAN HAKLARINI ÖN PLANDA BULUNDURAN, EN SON TEKNOLOJİYLE ETKİLİ VE KALİTELİ BİR ORTAMDA ÇÖZÜM ODAKLI HİZMET VEREN, REHBER BİR KURUM OLMAKTIR.Hastalarımızın ihtiyacı olan sağlık hizmetine zamanında, güvenli bir ortamda, eşit şartlarda ve güler yüzle ulaşmalarını sağlamaktır.Tüm sağlık çalışanlarımızın verimli ve uyumlu bir şekilde çalışmasını sağlamak; kurum içinde ve dışında etkili bir iletişim ağı oluşturmak; çalışanlarımızın alanları ile ilgili her türlü yeni bilgi ve uygulamaları öğrenmeleri konusunda desteklemek; yine çalışanlarımızın taleplerini değerlendirerek etkin bir yönetim hizmeti sunmak ve kamu kaynaklarını en etkin ve verimli şekilde kullanmak; şeffaf, etkin ve hesap verebilme sorumluluğuna sahip, düzenli çalışma prensipleri olan etkili bir performans yönetimi oluşturmak temel misyonumuzdur.

Tunceli Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Hakkında İçerikler
Tunceli Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi İletişim Bilgileri

Adres Moğultay Mah. Okullar Cad. Merkez/Tunceli  
Telefon 0.428 212 6533
Fax 0.428 212 6549
E-Mail tunceli.adsm@saglik.gov.tr

Tunceli Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi
Pazar

Tunceli Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Nerede
Tunceli Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Randevu Alma
Tunceli Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Tunceli Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Tunceli Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Tunceli Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Bölümleri ve Servisleri

-Genel Anestezi ve Sedasyon Altında Tedavi

-Evde Sağlık Hizmetleri

-Laboratuvar Hizmetleri

-Radyolıjik Hizmetler

-Poliklinik Hizmetleri

Tunceli Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Doktorları
Tunceli Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Isparta Şarkikaraağaç Dr. Sadettin Bilgiç Devlet Hastanesi - Akçakoca Devlet Hastanesi - Düzce Atatürk Devlet Hastanesi - Özel Oray Diyaliz Merkezi - Özel Düzce Güneş Tıp Merkezi - Düzce Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi - Özel Fizema Tıp Merkezi - Özel Düzce Göz Tıp Merkezi - Çaycuma Devlet Hastanesi - Devrek Devlet Hastanesi -