Tatvan Devlet Hastanesi

Tüm branşlarda ileri teknoloji kullanarak; Güvenilir, Çağdaş, Kaliteli Sağlık Hizmetleri sunan ve bölgemizin tercih eilen hastanesi olmak.Yasalara ve etik ilkelere bağlı kalarak Güvenli ve Kaliteli sağlık hizmeti sunmak.

Tatvan Devlet Hastanesi Hakkında İçerikler

Tatvan Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri

Adres Adres :Fatih mah. Bitlis Yolu Cad. No:664, 13200 Rahova/Tatvan/Bitlis
Telefon Tel:0 (434) 827 63 25
Fax 0 (434) 827 63 24
E-Mail E-Mail:e-mail:tatvan.dh@saglik.gov.tr.

Tatvan Devlet Hastanesi Nerede

Tatvan Devlet Hastanesi Randevu Alma

Etimessgut Tatvan Devlet Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Tatvan Devlet Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları

Etimessgut Tatvan Devlet Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Tatvan Devlet Hastanesi Bölümleri ve Servisleri

Laboratuvarlarımız, Polikliniklerimiz, Acil Servislerimiz, Ameliyathanelerimiz, Yoğun Bakımlarımız, Görüntüleme Merkezlerimiz

Tatvan Devlet Hastanesi Doktorları

Etimessgut Tatvan Devlet Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -