Tatvan Asker Hastanesi

Tatvan Asker Hastanesi 1973 yılında halen hizmet verdiği binada konuşlanmıştır. 01 Ağustos 2005 tarihinde Tatvan Asker Hastanesi olarak ismi değiştirilmiştir. 17 Ekim 2005 tarihinde Kara Kuvvetleri Komutanlığı bünyesinden TSK Sağlık Hizmetleri Komutanlığının teşkilat ve kuruluş yapısına girilmiştir. 8 Eylül 2008 tarihinden itibaren ise Malatya Sağlık Hizmetleri Bölge Komutanlığına bağlanmıştır. Tatvan Asker Hastanesi Baştabipliği; Tatvan ilçesinin merkezinde Hidayet Mahallesi – Lise Caddesi’nde yer almaktadır. 10’uncu Motorlu Piyade Tugay Komutanlığı karargahının da bulunduğu Şehit Yüzbaşı Necdi Şentürk Kışlası içerisinde konuşlandırılmıştır.
Tatvan Asker Hastanesi Hakkında İçerikler
Tatvan Asker Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Hidayet Mahallesi Lise Caddesi
Telefon Tel:0 (434) 827-9923
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail:…
Tatvan Asker Hastanesi Nerede
Tatvan Asker Hastanesi Randevu Alma
Tatvan Asker Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Tatvan Asker Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Tatvan Asker Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Tatvan Asker Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
http://www.netdata.com/netsite/85ee0edc/
Tatvan Asker Hastanesi Doktorları
Tatvan Asker Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -