Susurluk Devlet Hastanesi

Hastanemiz olanaklarını dikkate alarak, mevcut kaynakların etkili ve verimli bir şekilde kullanılmasını,hizmet içi eğitimle personelin niteliğinin yükseltilmesi, tıptaki bilimsel ve teknolojik gelişmeleri takip ederek hizmete yönelik malzeme eksikliklerinin tamamlanmasına, hastaneden hizmet alan kesimlerin verilen hizmetle ilgili düşünce ve şikayetlerini dikkate almayı ve hastane personeli olarak ben değil, biz anlayışı geliştirerek verilen hizmet kalitesini yükseltmektir.Hastanemiz; çağdaş, akılcı ve objektif yönetimi, takım ruhu ve yerinde çözüm üretme bilincine sahip teknolojik yenilikleri yakından takip eden çalışanları ile hasta ve çalışan haklarına saygılı, hizmet alanlarında memnununiyeti en yüksek seviyede sağlayan, güler yüzlü,. temizlik , güzellik ve doğruluğu ilke edinmiş, en önemlisi güven telkin eden örnek sağlık kuruluşudur.

Susurluk Devlet Hastanesi Hakkında İçerikler
Susurluk Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri

Adres Yeni Mahalle Hastane Caddesi 10600 Susurluk / Balıkesir  
Telefon 0 266 865 25 22 / 0 266 865 19 14
Fax 0 266 875 51 30
E-Mail susurluk.dh@saglik.gov.tr

Susurluk Devlet Hastanesi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi
Pazar

Susurluk Devlet Hastanesi Nerede
Susurluk Devlet Hastanesi Randevu Alma
Susurluk Devlet Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Susurluk Devlet Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Susurluk Devlet Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Susurluk Devlet Hastanesi Bölümleri ve Servisleri

-Göz Hastalıkları

-Genel Cerrahi

-İç Hastalıkları-1

-Evde Sağlık

-Diş-1 Polikliniği

-Diş-2 Polikliniği

-Diş-3 Polikliniği

-Diş-4 Polikliniği

-Ortopedi ve Travmatoloji

-Kulak Burun Boğaz Hastalıkları

-Laboratuvar

-İç Hastalıkları (Dahiliye) Servisi

-Genel Cerrahi Servisi

-Kadın Hastalıkları ve Doğum Servisi

-Ortopedi Servisi

-Kulak Burun Boğaz Servisi

-Göz Servisi

-Yoğun Bakım Servisi

-Acil Servis

Susurluk Devlet Hastanesi Doktorları
Susurluk Devlet Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Isparta Şarkikaraağaç Dr. Sadettin Bilgiç Devlet Hastanesi - Akçakoca Devlet Hastanesi - Düzce Atatürk Devlet Hastanesi - Özel Oray Diyaliz Merkezi - Özel Düzce Güneş Tıp Merkezi - Düzce Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi - Özel Fizema Tıp Merkezi - Özel Düzce Göz Tıp Merkezi - Çaycuma Devlet Hastanesi - Devrek Devlet Hastanesi -