Sultangazi Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Sultangazi Ağiz ve Diş Sağlığı Merkezi olarak; Hizmet verdiğimiz alanda; hastalarımızın kısa sürede, mükemmellik anlayışı ile fark yaratacak, kaliteli sağlık hizmetinden faydalanmalarını sağlamak.Gelişen teknoloji ve bilimin ışığında sağlık hizmeti veren güven, saygı ve hasta mahremiyetini temel alan, koruyucu ve iyileştirici sağlık hizmetini teknolojik yeniliklerle birleştiren,bünyesinde çalışmaktan ve hizmet almaktan mutluluk duyulan öncü bir sağlık kuruluşu olmaktır.

Sultangazi Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Hakkında İçerikler
Sultangazi Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi İletişim Bilgileri

Adres 50. Yıl Mahallesi, A-2. Cd. No:4, 34265 Sultangazi/Istanbul  
Telefon 0 212 475 50 65
Fax 0 212 475 50 85
E-Mail istanbul.adsm6@saglik.gov.tr

Sultangazi Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi
Pazar

Sultangazi Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Nerede
Sultangazi Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Randevu Alma
Sultangazi Ağız ve Diş Sağlığı Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Sultangazi Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Sultangazi Ağız ve Diş Sağlığı Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Sultangazi Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Bölümleri ve Servisleri

-Ağız,Diş ve Çene Cerrahisi Kliniği

-Protetik Tedavi Kliniği

-Periodontoloji Kliniği

-Poliklinikler

-Nöbet Hizmeti

Sultangazi Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Doktorları
Sultangazi Ağız ve Diş Sağlığı Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Cilt (Deri) kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Rahim (Uterus) kanseri belirtileri nelerdir? - Mesane kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Kolon (Bağırsak) kanseri nedir? Kolon kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Böbrek kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - ALS hastalığı nedir? Belirtileri ve süreci - Lösemi (Kan kanseri) nedir? Belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Çocukların yaz tatili sevincini arttıracak etkinlikler! - En iyi dostlarımız evcil hayvanlar -