Sultanbeyli Devlet Hastanesi

Sunduğumuz tüm sağlık hizmetlerinde hasta ve çalışan güvenliğini ön planda tutan, hasta haklarına daima saygılı, yetkin ve kalifiye sağlık personeli yetiştiren ve sürekli kendini geliştiren/yenileyen, hasta odaklı ve performans bazlı dinamikleri ile hizmet veren öncü bir kuruluş olmak. Koruyucu ve iyileştirici sağlık hizmetlerini , tıbbın ulaştığı en üst düzeyde , yaygın ve bütünleşik bir yapı içinde , uygun ekonomik koşullarda din, dil, ırk ve cinsiyet ayrımı gözetmeksizin nitelikli ve uzman kadrolar ile topluma sunmak. Sağlık bilimleri alanındaki akademik çalışmalara ve bilimsel araştırmalara olanak sağlayarak , sağlıkla ilgili her konuda yeni bilgi ve uygulamaların geliştirilmesini desteklemek. Uzmanlık eğitiminde çağdaş teknoloji ve yöntemleri kullanarak ülkemizin lider uzmanlarını yetiştirmek.. Sağlık alanındaki araştırmalar ile evrensel bilime katkıda bulunmak.Dünyada bilimsel ve teknolojik gelişmeleri takip eden, uluslararası alanda ileri tetkik ve tedaviye yönelik çalışmalar yapan, ülkemizde sağlık hizmetlerinde ilk tercih edilen, kaliteli bakım veren, eğitim ve araştırmada öncü çağdaş bir hastane olmaktır.

İstanbul Sultanbeyli Devlet Hastanesi Hakkında İçerikler
İstanbul Sultanbeyli Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri

Adres Battalgazi Mahallesi, Paşaköy Cd. No:60, 34935 Sultanbeyli/İstanbul  
Telefon 0 (216) 564 24 00
Fax
E-Mail istanbuldhs16@saglik.gov.tr

Sultanbeyli Devlet Hastanesi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi
Pazar

İstanbul Sultanbeyli Devlet Hastanesi Nerede
İstanbul Sultanbeyli Devlet Hastanesi Randevu Alma
  İstanbul Sultanbeyli Devlet Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

İstanbul Sultanbeyli Devlet Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
  İstanbul Sultanbeyli Devlet Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

İstanbul Sultanbeyli Devlet Hastanesi Bölümleri ve Servisleri

-Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahisi

-Kadın Hastalıkları ve Doğum

-Göğüs Hastalıkları ve Alerji

-Anestezi ve Reaminasyon

-Ağız, Çene ve Diş Sağlığı

-Ortopedi ve Travmatoloji

-Beyin ve Sinir Cerrahisi

-Kalp ve Damar Cerrahi

-Kulak Burun Boğaz

-Göz Hastalıkları

-Genel Cerrahi

-Acil Servisi

-Üroloji

-Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

-Enfeksiyon Hastalıkları

-Göğüs Hastalıkları

-Fizik Tedavi

-Kardiyoloji

-Psikiyatri

-Nöroloji

-Dahiliye

-Cildiye

-Mikrobiyoloji

-Biyokimya

-Radyoloji

-Patoloji

İstanbul Sultanbeyli Devlet Hastanesi Doktorları
Sultanbeyli Devlet Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Isparta Şarkikaraağaç Dr. Sadettin Bilgiç Devlet Hastanesi - Akçakoca Devlet Hastanesi - Düzce Atatürk Devlet Hastanesi - Özel Oray Diyaliz Merkezi - Özel Düzce Güneş Tıp Merkezi - Düzce Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi - Özel Fizema Tıp Merkezi - Özel Düzce Göz Tıp Merkezi - Çaycuma Devlet Hastanesi - Devrek Devlet Hastanesi -