Şuhut Devlet Hastanesi

Hastanemiz üst yönetimi tarafından, çalışmalara yön vermesi, tüm çalışanların aynı bakış açısı ile hizmet vermesi ve kurum kültürü sağlamak amacıyla Şuhut Devlet Hastanesi Kalite Politikası oluşturulmuştur. Çalışanlara eğitimlerle ve uygun yerlere asılarak duyurulmaktadır. Ayrıca, iç tetkiklerde ve birebir uygulamalarda, çalışanlara sorulmakta ve anlaşılıp benimsenmesi sağlanmaktadır. Kalite Politikamız:“Hasta ve hasta yakınlarının beklentilerini ve çalışanların memnuniyetini gözeten bir anlayışla; sürekli eğitimin ve iyileştirmenin gereğini yerine getiren personeliyle, yasal mevzuat ve kalite yönetim prensiplerinin belirlediği çerçevede etkin ve verimli sağlık hizmeti sunmaktır.” Vizyonumuz: Bilimsel ve teknolojik gelişmeleri izleyerek, sürekli eğitim ve yatırımla örnek hastane olmak, Sağlık Bakanlığının belirlediği çerçevede, kendi alanındaki hizmetlerle ilgili olarak başvuran hastaların tüm tanı ve tedavi ihtiyaçlarını en üst düzeyde karşılamaktır. Misyonumuz: Sağlık Hizmetlerini; yasal mevzuat, bilimsel ve etik kurallar çerçevesinde etkin ve verimli bir şekilde sunmak, çalışan ve başvuran kişilerin memnuniyetini en üst düzeyde tutarak ülkemizin sağlık hizmetlerine katkıda bulunmaktır.

Şuhut Devlet Hastanesi Hakkında İçerikler

Şuhut Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri

Adres Adres:T.C. Sağlık Bakanlığı Oynağanlı Cad. Altıgöz Mah. No: 90 03800 Şuhut/Afyonkarahisar
Telefon Tel:0 272 718 10 01 / 0 272 718 10 21
Fax 0 272 718 4261
E-Mail E-Mail:shtdevlethst@hotmail.com

Şuhut Devlet Hastanesi Nerede

Şuhut Devlet Hastanesi Randevu Alma

Şuhut Devlet Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Şuhut Devlet Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları

Şuhut Devlet Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Şuhut Devlet Hastanesi Bölümleri ve Servisleri

Göğüs Hastalıkları Ve Sigarayı Bırakma Polikliniği, Çocuk Hastalıkları Polikliniği, Dahiliye Polikliniği, Ortopedi Polikliniği, Kbb Polikliniği, Diş Polikliniği, Çocuk Servisi, Kbb Servisi, Dahiliye Servisi, Ortopedi Servisi, Palyatif Servisi, Evde Sağlık Birimi, Diyaliz Servisi

Şuhut Devlet Hastanesi Doktorları

Şuhut Devlet Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -