Şişli Hamidiye Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi

Yüksek teknolojik bilişimin eşliğinde ve 120 senelik geleneksel, köklü, bilimsel ve sosyal hafızanın varlığında; Çağdaş, standardize edilmiş ve ölçülebilir uzmanlık eğitimi veren, Hastaların ve çalışanların ortak memnuniyetini sağlayan, Referans hastane politikasıyla en yüksek standartlarda tanı ve tedavi hizmetleri sunan, Nitelikli uzman hekim ve sağlık personeli yetiştiren, Sağlık sektörünün güler yüzlü hizmet anlayışına sahip Eğitim Araştırma Hastanesi kimliğimizi devam ettirmek.Çağdaş hizmet ve eğitim anlayışını temel ilke edinmiş, – Planlayan – Uygulayan – Kontrol eden – Yaptığını Ölçen ve Değerlendiren bir anlayış ile fark yaratmış, Çalışanları ile ailesel kavramda bütünleşmiş, Bilimsel ve niteliksel kalite anlayışı ve performansı ile hastasının ve çalışanının memnuniyetini en yüksek düzeye çıkarmış, Uluslararası düzeyde örnek bir kurum olmaktır.

Şişli Hamidiye Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi Hakkında İçerikler
Şişli Hamidiye Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi İletişim Bilgileri

Adres Halaskargazi Cad. Etfal Sk.34371 Şişli / İstanbul  
Telefon 0 212 373 50 00
Fax 0 212 224 07 72
E-Mail

Şişli Hamidiye Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi
Pazar

Şişli Hamidiye Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi Nerede
Şişli Hamidiye Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi Randevu Alma
Şişli Hamidiye Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Şişli Hamidiye Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Şişli Hamidiye Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Şişli Hamidiye Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Aile Planlaması Polikliniği, Aile Hekimliği, Anestezi Polikliniği, Aşı Merkezi, Beslenme Polikliniği, Beyin ve Sinir Cerrahisi Polikliniği, Büyük Enfeksiyon Hastalıkları Polikliniği, Böbrek Nakli Hazırlık Poliklinikleri, Cildiye Poliklinikleri, Sedef(Psoriasis) Polikliniği, Çocuk Cerrahi Hastalıkları Polikliniği, Çocuk Dahiliye Hastalıkları Poliklinikleri, Çocuk Diyabet Polikliniği, Çocuk Allerji ve İmmünoloji, Çocuk Endokrin Poliklinikleri, Çocuk Enfeksiyon Hastalıkları Polikliniği, Çocuk Göğüs Hastalıkları, Çocuk Gastroenteroloji Polikliniği, Çocuk Hematolojisi Polikliniği, Çocuk Nefroloji Polikliniği, Çocuk Nörolojisi Polikilniği, Çocuk Onkolojisi Polikliniği, Çocuk Psikiyatri Polikliniği, Dahiliye Poliklinikleri, Diyabet Eğitim Polikliniği, Diyabet Poliklinikleri, Diş Poliklinikleri, Endokrinoloji Polikliniği, El Cerrahisi, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Poliklinikleri, Genel Cerrahi Poliklinikleri, Göğüs Hastalıkları ve Tbc. Polikliniği, Göğüs Cerrahi Poliklinikleri, Göz Poliklinikleri, Hematoloji Poliklinikleri, Hemodiyaliz Polikliniği, Kalp Damar Cerrahi Poliklinikleri, Kadın Doğum Poliklinikleri, Kardiyoloji Poliklinikleri, Kulak Burun Boğaz Poliklinikleri, Horlama Polikliniği, Medikal Onkoloji Polikliniği, Meme Polikliniği, Nefroloji Poliklinikleri, Nöroloji Poliklinikleri, Nükleer Tıp Polikliniği, Ortopedi Poliklinikleri, Organ Nakli Poliklinikleri, Perinatoloji Poliklinikleri, Periton Diyaliz Poliklinikleri, Psikiyatri Poliklinikleri, Plastik Cerrahi Poliklinikleri, Radyasyon Onkoloji Poliklinikleri, Sigara Bırakma Poliklinikleri, Tıbbi Genetik Polikliniği, Tıbbi Onkoloji Poliklinikleri, Üroloji Poliklinikleri, Yenidoğan Poliklinikleri, Yanık Polikliniği (Çocuk), Psikodermatoloji Polikliniği, Kardiyoloji Kliniği, Aile Hekimliği Kliniği, Anestezi Kliniği, Psikiyatri Kliniği, Radyasyon Onkolojisi Kliniği, Göğüs Hastalıkları, Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji Kliniği, Dermatoloji Kliniği, Gastroenteroloji Kliniği, Nefroloji Kliniği, Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon Kliniği, Yenidoğan Kliniği, Endokrinoloji Kliniği, İç Hastalıkları Kliniği, Nöroloji Kliniği, Çocuk Enfeksiyon Kliniği, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Kliniği, Patoloji Kliniği, Göz Hastalıkları Kliniği, Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Kliniği, Kalp Damar Cerrahisi Kliniği, Kadın Doğum Kliniği, Kulak Burun Boğaz Kliniği, Genel Cerrahi Kliniği, Üroloji Kliniği, Ortopedi Kliniği, Çocuk Cerrahisi Kliniği, Beyin Cerrahisi Kliniği
Şişli Hamidiye Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi Doktorları
Şişli Hamidiye Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Cilt (Deri) kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Rahim (Uterus) kanseri belirtileri nelerdir? - Mesane kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Kolon (Bağırsak) kanseri nedir? Kolon kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Böbrek kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - ALS hastalığı nedir? Belirtileri ve süreci - Lösemi (Kan kanseri) nedir? Belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Çocukların yaz tatili sevincini arttıracak etkinlikler! - En iyi dostlarımız evcil hayvanlar -