Serik Devlet Hastanesi

Sağlık hizmetlerinde şüphesiz güven duyulan lider kurum.İnsan odaklı bir yaklaşımla ikinci basamak sağlık hizmetlerini en iyi şekilde sunmak, sağlık sorunlarına zamanında, uygun ve etkili çözümler üretmek.
Serik Devlet Hastanesi Hakkında İçerikler
Serik Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres :Merkez Mahallesi 2026. Sk. No:10 Serik / ANTALYA
Telefon Tel:0 242 7221340
Fax 0 242 7223060
E-Mail E-Mail:antalyadhs14@saglik.gov.tr
Serik Devlet Hastanesi Nerede
Serik Devlet Hastanesi Randevu Alma
Etimessgut Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Serik Devlet Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Etimessgut Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Serik Devlet Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Yoğun Bakım, Dİyaliz Ünitesi, Laboratuvarlar, Acil Poliklinik Hizmetleri
Serik Devlet Hastanesi Doktorları
Etimessgut Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -