Sarıkamış Asker Hastanesi

Hastanemiz Kars / Sarıkamış ilçesinin güney doğu bölgesinde yer alıp, çarşı merkezine 1.500 metre, Doğu lojmanlarına 600 metre, Batı Lojmanları ve Ordu Evine 1.800 metre mesafededir. Ulaşım yürüyerek veya şahsi araçlar ile sağlanmaktadır. 1972 yılına kadar 300 yataklı olarak hizmet veren hastane, o tarihten itibaren 200 yataklı olarak faaliyetlerini sürdürmüştür. 17 EKİM 2005 tarihinden itibaren TSK Sağlık Hizmetleri Komutanlığı emrine girmiş ve 08 Eylül 2008’den itibaren de TSK Sağlık Hizmetleri Komutanlığı emrinde Erzurum Sağlık Hizmetleri Bölge komutanlığına bağlı 50 Yataklı Asker Hastane olarak faaliyetlerini sürdürmeye devam etmektedir.
Sarıkamış Asker Hastanesi Hakkında İçerikler
Sarıkamış Asker Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Sarıkamış/Kars
Telefon Tel:0 (474) 413-4128
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail:…
Sarıkamış Asker Hastanesi Nerede
Sarıkamış Asker Hastanesi Randevu Alma
Sarıkamış Asker Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Sarıkamış Asker Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Sarıkamış Asker Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Sarıkamış Asker Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
http://www.netdata.com/netsite/85ee0edc/askeri-hastaneler
Sarıkamış Asker Hastanesi Doktorları
Sarıkamış Asker Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -