Sapanca İlçe Devlet Hastanesi

Çalışanlarımız ve hastalarımızın ihtiyaç ve beklentilerine cevap vererek, insan haklarına saygılı, güler yüzlü, hasta ve çalışan memnuniyeti ile sağlık hizmet sunumunu maksimum düzeyde arttırmaktır.Sağlıkta bilimsel ve teknolojik gelişmelere uygun sağlık hizmeti vermek, özellikli sağlık hizmetleriyle de bölgede tercih edilen kaliteli, verimli ve güvenilir hastane olmak.

Sapanca İlçe Devlet Hastanesi Hakkında İçerikler
Sapanca İlçe Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri

Adres Gazipaşa Mahallesi İzmit Caddesi no : 21/a Sapanca SAKARYA  
Telefon ( 0264 ) 582 50 70 – 30
Fax ( 0264 ) 582 50 71
E-Mail

Sapanca İlçe Devlet Hastanesi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

Sapanca İlçe Devlet Hastanesi Nerede
Sapanca İlçe Devlet Hastanesi Randevu Alma
Sapanca İlçe Devlet Hastanesi nden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Sapanca İlçe Devlet Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
  Sapanca İlçe Devlet Hastanesi nden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Sapanca İlçe Devlet Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
https://sapancadh.saglik.gov.tr/
Sapanca İlçe Devlet Hastanesi Doktorları
Sapanca İlçe Devlet Hastanesi nde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Isparta Şarkikaraağaç Dr. Sadettin Bilgiç Devlet Hastanesi - Akçakoca Devlet Hastanesi - Düzce Atatürk Devlet Hastanesi - Özel Oray Diyaliz Merkezi - Özel Düzce Güneş Tıp Merkezi - Düzce Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi - Özel Fizema Tıp Merkezi - Özel Düzce Göz Tıp Merkezi - Çaycuma Devlet Hastanesi - Devrek Devlet Hastanesi -