Sandıklı Devlet Hastanesi

reklam
https://sandiklidh.saglik.gov.tr/TR,44357/misyon-vizyon.html
Sandıklı Devlet Hastanesi Hakkında İçerikler
Sandıklı Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:T.C. Sağlık Bakanlığı Ece Mahallesi İstasyon Cad. No:58, Afyonkarahisar/Sandıklı
TelefonTel:0 272 512 51 77
Fax0 272 512 73 96
E-MailE-Mail:sandiklidh@saglik.gov.tr
Sandıklı Devlet Hastanesi Nerede
Sandıklı Devlet Hastanesi Randevu Alma
Sandıklı Devlet Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Sandıklı Devlet Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Sandıklı Devlet Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Sandıklı Devlet Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Acil Servis,Anesteziyoloji ve Reanimasyon,Beslenme ve Diyet,Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları,Dahiliye (İç Hastalıkları),Enfeksiyon Hastalıkları,Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon,Genel Cerrahi,Göz Sağlığı ve Hastalıkları,Kadın Hastalıkları ve Doğum,Kardiyoloji,Odyoloji,Ortopedi ve Travmatoloji,Psikiyatri,Psikoloji,Radyoloji,Üroloji,Yoğun Bakım Ünitesi,
Sandıklı Devlet Hastanesi Doktorları
Sandıklı Devlet Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
reklam
Özel Üromar Üroloji Dal Merkezi - Özel İzmir Üroloji Merkezi - Özel Damla Üroloji Merkezi - Özel Forte Üroloji Merkezi - Özel Intertıp Üroloji Kliniği - Özel Biosan Polikliniği - Özel Avrasya Taş Kırma Merkezi - Özel Hattat Klinik - Özel Güven Üroloji Merkezi - Özel Akdeniz Üroloji Merkezi -