Sakarya Ferizli İlçe Hastanesi

Gelişen ve değişen teknolojiye uygun ,çağdaş, evrensel ilkelerle bağdaşan herkese eşit ve zamanında en üst düzeyde, hasta ve çalışan güvenliğini ön planda tutarak sağlık hizmeti sunmak, bu hizmeti sağlarken toplumumuzun yaşam kalitesini artırmak amacıyla modern tıbbin imkanlarını kullanarak kaliteli sağlık hizmeti sunmak ve öncü rol üstlenen sağlık tesisi olmaktır.Toplum sagligina katkida bulunmak ilkesiyle hizmet verdigimiz tüm branslarda hasta ve hak sahiplerine çagdas, güvenilir, kisiye ve çevreye duyarli, hasta haklarina saygili, etik degerlere bagli, çalisanlarin egitim ihtiyaçlarina katki saglayan, sürekli yenilenerek kendini gelistiren, tercih edilen bir saglik hizmeti sunmaktir.

Ferizli İlçe Devlet Hastanesi Hakkında İçerikler
Ferizli İlçe Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri

Adres Kemalpaşa Mah. Fevzi Çakmak Cd. no:1 FERİZLİ/SAKARYA  
Telefon 0 264 781 7374
Fax 0 264 781 7475
E-Mail ferizlidh@gmail.com

Sakarya Ferizli İlçe Hastanesi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi
Pazar

Ferizli İlçe Devlet Hastanesi Nerede
Ferizli İlçe Devlet Hastanesi Randevu Alma
Sakarya Ferizli İlçe Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Ferizli İlçe Devlet Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Sakarya Ferizli İlçe Hastanesiden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Ferizli İlçe Devlet Hastanesi Bölümleri ve Servisleri

-Acil Sağlık Birimi

-Ağız Ve Diş Sağlığı

-Göz Hastalıkları

-İç Hastalıkları (Dahiliye)

-Aile Hekimliği

Ferizli İlçe Devlet Hastanesi Doktorları
Sakarya Ferizli İlçe Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Isparta Şarkikaraağaç Dr. Sadettin Bilgiç Devlet Hastanesi - Akçakoca Devlet Hastanesi - Düzce Atatürk Devlet Hastanesi - Özel Oray Diyaliz Merkezi - Özel Düzce Güneş Tıp Merkezi - Düzce Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi - Özel Fizema Tıp Merkezi - Özel Düzce Göz Tıp Merkezi - Çaycuma Devlet Hastanesi - Devrek Devlet Hastanesi -