Radyomar Levent Tıbbi Görüntüleme Merkezi

Radyotom Anonim Şirketi 1989 Mayıs ayında tümü doktor olan ortakları tarafından kurulmuş ve ilk aleti olan HITACHI CTV 800 Bilgisayarlı Tomografi Cihazını alarak Ağustos 1989’da çalışmaya başlamıştır. 1990 yılında bir Ultrasonografi alarak çalışmalara devam eden firmamız 1992 yılında kendi iştiraki ve ortaklarının katkısı ile Radyomar A.Ş.’yi kurup ilk MR cihazını almış ve Fındıkzade de işletime açmıştır. 1993 yılında Mammografi. Ultrasound Doppler ve Röntgen bölümlerini ekleyen işletme 1994 yılında Bakırköy Şubesini açarak burada Bilgisayarlı Tomografi. Doppler. Mammografi ve Röntgen ünitelerini kurmuştur. 1995 yılında aynı şube İçerisine GE 1.5 Tesla MR cihazını kurmuştur. 1996 – 1997 yıllarında Digital Radyoloji. Digital Anjiografi. Treadmill (Eforlu EKG). Kemik Dansitometri ve Ekokardiografi ile Panoramik Diş Röntgeni ünitelerini hizmete açan firmamız 1998 yılında da hem Bakırköy hem de Fındıkzade de aynı anda Nükleer Tıp hizmetini müşterilerine sunmuştur. 1998 Kasım ayında 1. Levent’de Türkiye de ilk kez gün ışığı gören (3 * 2 mt genişliğindeki tek camdan) AÇIK MR, Bilgisayarlı Spiral Tomografi, Doppler Ultrasonografi, Digital Radyoloji, Digital Panoramik Diş Röntgeni, Digital Mammografi ve Laboratuvar ünitelerinden oluşan 3. şubesini açmıştır. 1999 yılında, Taksim de bulunan Surp Agop Hastanesi Radyoloji Departmanını kurmuş ve çalıştırmaya başlamıştır. Daha sonraki yıllarda ilk yıllarda kurmuş olduğu tüm makinaları yenileri ile değiştiren (Multislice Tomografi, Computed Radyografi- CR , 4 boyutlu Doppler US ve yeni MR) hastalanna en gelişmiş tıbbi görüntüleme ve laboratuvar tekniklerini sunan grubumuz 2006 yılında PET sistemini kurarak 18 yıllık çalışmalarına yeni bir ilkle devam etmektedir.

Radyomar Levent Tıbbi Görüntüleme Merkezi Hakkında İçerikler

Radyomar Levent Tıbbi Görüntüleme Merkezi İletişim Bilgileri

Adres Büyükdere Cd. No:154 1.Levent / İSTANBUL  
Telefon 0212 325 41 57
Fax 0212 264 15 59
E-Mail

Radyomar Levent Tıbbi Görüntüleme Merkezi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

Radyomar Levent Tıbbi Görüntüleme Merkezi Nerede

Radyomar Levent Tıbbi Görüntüleme Merkezi Randevu Alma

Radyomar Levent Tıbbi Görüntüleme Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Radyomar Levent Tıbbi Görüntüleme Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları

Radyomar Levent Tıbbi Görüntüleme Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Radyomar Levent Tıbbi Görüntüleme Merkezi Bölümleri ve Servisleri

-Bilgisayarlı Tomografi

-Dijital Anjiografi (C Kollu)

-Dijital Röntgen (C Kollu)

-Renkli Doppler Sonografi

-4 Boyutlu Sonografi

-Panoramik Röntgen

-Ekokardiografi

-Mammografi

-Laboratuvar

-E.K.G.

-Treadmill

-Kemik Dansitometri

-Ultrasonografi

-Manyetik Rezonans (MR) (EMAR)

-MANYETİK REZONANS GÖRÜNTÜLEME

Radyomar Levent Tıbbi Görüntüleme Merkezi Doktorları

Radyomar Levent Tıbbi Görüntüleme Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Isparta Şarkikaraağaç Dr. Sadettin Bilgiç Devlet Hastanesi - Akçakoca Devlet Hastanesi - Düzce Atatürk Devlet Hastanesi - Özel Oray Diyaliz Merkezi - Özel Düzce Güneş Tıp Merkezi - Düzce Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi - Özel Fizema Tıp Merkezi - Özel Düzce Göz Tıp Merkezi - Çaycuma Devlet Hastanesi - Devrek Devlet Hastanesi -