Pursaklar Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi

Bölgemizde yaşamakta olan insanlarımızın öncelikle koruyucu ağız ve diş sağlığı hizmetlerini sağlamak; mevcutta bulunan problemlerini ve diş hastalıklarını modern ve teknolojik yöntemlerle tedavi etmektir.Güven, saygı ve hasta mahremiyetini temel alarak uluslararası standartların ve bilimin ışığında , koruyucu ve iyileştirici sağlık hizmetini teknolojik yeniliklerle birleştiren, bünyesinde çalışmaktan ve hizmet almaktan mutluluk duyulan,tüm çalışanlarımızın el birliği ile ağız ve diş sağlığı hizmetinde öncülük yapan bir sağlık kuruluşu olmaktır.

Pursaklar Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Hakkında İçerikler
Pursaklar Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi İletişim Bilgileri

Adres Fatih Mahallesi Emek Caddesi Töre Sokak 51/A Pursaklar/Ankara  
Telefon 0 312 552 58 38
Fax 0 312 552 58 30
E-Mail

Pursaklar Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

Pursaklar Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Nerede
Pursaklar Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Randevu Alma
Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Pursaklar Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Pursaklar Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Bölümleri ve Servisleri

-PEDODONTİ KLİNİĞ

-PERİODONTOLOJİ KLİNİĞİ

-ENDODONTİ KLİNİĞİ

-PROTETİK TEDAVİ KLİNİĞİ

-CERRAHİ KLİNİĞİ

-RADYOLOJİ BİRİMİ,

Pursaklar Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Doktorları
Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Bingöl Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi - Bingöl Devlet Hastanesi - Genç Devlet Hastanesi - Bingöl Karlıova Devlet Hastanesi - Solhan Devlet Hastanesi - Bingöl Kadın Doğum Ve Çocuk Hastalıkları Baştabipliği - Özel Bingöl Hemodiyaliz Merkezi - Özel Bingöl Hastanesi - Bilecik Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi - Bozüyük Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi -