Pamukkale Üniversitesi EAH

Pamukkale Üniversitesi Eğitim Uygulama ve Araştırma Hastanesi Denizli’de, Doktorlar Caddesinde, 12/08/1994 tarihinde, 2547 Sayılı YÖK Kanunun 3. Maddesi gereği Araştırma ve Uygulama Merkezi hükümleri doğrultusunda, Eğitim Uygulama ve Araştırma Hastanesi olarak 41 yatak ve 155 kadro yatak sayılı ile 7293 m2 kapalı alanda hizmete girmiştir. Kınıklı Kampusunda yer alan Kalp Merkezi 2730 m2 örtülü alana sahip olup, 19 Mayıs 2002 tarihinde hizmete açılmıştır. 2002 yılının ocak ayında hastalarımıza hizmet vermeye başlayan Göz Merkezimiz; 17 Temmuz 2002’de tam bir teknik donanımla resmi açılışı gerçekleştirilmiştir. 05/11/2003 tarihinde 186 fiili yatak kapasitesiyle Kınıklı kampusünde yeni bir hastane binası (Mavi Hastane) hizmete girmiştir. Yine ayrıca; 01 Nisan 2005 tarihinde 7. Blok Poliklinik Binamız hizmet vermeye başlamıştır. Plaza Binası açılışı 8 Haziran 2012 tarihinde gerçekleştirilmiştir.
Pamukkale Üniversitesi EAH Hakkında İçerikler
Pamukkale Üniversitesi EAH İletişim Bilgileri
Adres Adres:Çamlaraltı mah. Kalp Merkezi No:7 PK: 20070 Kınıklı / Denizli – TÜRKİYE
Telefon Tel:0 258 296 60 00
Fax Fax:0 258 296 6001
E-Mail E-Mail:infohastane@pau.edu.tr
Pamukkale Üniversitesi EAH Nerede
Pamukkale Üniversitesi EAH Randevu Alma
Pamukkale Üniversitesi EAHnden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Pamukkale Üniversitesi EAH Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Pamukkale Üniversitesi EAHnden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Pamukkale Üniversitesi EAH Bölümleri ve Servisleri
ANESTEZİ POLİKLİNİĞİ, ANESTEZİYOLOJİ VE REANİMASYON ANABİLİM DALI, ÇOCUK ALERJİ BİLİM DALI, COCUK CERRAHİSİ, ÇOCUK ENDOKRİN BİLİM DALI, ÇOCUK HEMATOLOJİ BİLİM DALI, ÇOCUK İZLEM POLİKLİNİĞİ, ÇOCUK KARDİYOLOJİSİ BİLİM DALI, ÇOCUK NEFROLOJİ BİLİM DALI, ÇOCUK NÖROLOJİ BİLİM DALI, ÇOCUK PSİKİYATRİSİ ANABİLİM DALI, ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI POLİKLİNİĞİ-1, ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI POLİKLİNİĞİ-2, ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI ANABİLİM DALI, DAHİLİYE ANABİLİM DALI, DAHİLİYE POLİKLİNİĞİ, DERMATOLOJİ ANABİLİM DALI, ENFEKSİYON HASTALIKLARI VE KLİNİK MİKROBİYOLOJİ ANABİLİM DALI, FİZİKSEL TIP VE REHABİLİTASYON ANABİLİM DALI
Pamukkale Üniversitesi EAH Doktorları
Pamukkale Üniversitesi EAHnde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -