Özel Yüzüncü Yıl Hastanesi

Yerli ve yabancı hastalarımıza akademik doktor kadromuzla, dinamik ve güleryüzlü ekibimizle en iyi ve en kaliteli sağlık hizmetini sunarak; hasta haklarını, hekim güvenilirliğini, bilimsel ve vicdani değerlere bağlılığı temel prensiplerimiz kabul ederek kalite standartımızı sürekli artırmaktır.Daha iyi ve kaliteli hizmet verebilmek için, akademik kariyere sahip doktorlar ile kadromuzu genişletiyor ve yeni teknoloji cihazları donanımımızı ilave ediyoruz. Tüm çalışanlarımız ile sizlere en iyi hizmeti, en uygun koşullarda verebilmek için; düşünüyor, planlıyor, uyguluyor ve denetliyoruz. Hastanemiz alanında deneyimli uzman doktorları, deneyimli sağlık personeli, ileri tıp teknolojisi ile donatılan tanı-tedavi üniteleri, yenilenen modern fiziksel mekanları, konforlu hasta odaları, hasta odaklı hizmet anlayışı ve kalite politikası ile hastalarının hizmetindedir.
Özel Yüzüncü Yıl Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel Yüzüncü Yıl Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Muhsin Yazıcıoğlu Caddesi No:54 06530 Balgat Çankaya / Ankara
Telefon Tel:0312 284 08 08
Fax Fax:0312 220 01 23
E-Mail E-Mail:bilgi@100yilhastanesi.com.tr
Özel Yüzüncü Yıl Hastanesi Nerede
Özel Yüzüncü Yıl Hastanesi Randevu Alma
Özel Yüzüncü Yıl Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Yüzüncü Yıl Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Yüzüncü Yıl Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Yüzüncü Yıl Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Dermo Kozmetoloji, Endoskopi, Estetik Plastik Rekonstrüktif Cerrahi, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Gastroenteroloji, Genel Cerrahi, Genel Yoğun Bakım Ünitesi, Göğüs Hastalıkları, Göz Hastalıkları, İç Hastalıklar Dahiliye, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Kalp ve Damar Göğüs Cerrahisi, Kardiyoloji, Kolonoskopi, Kulak Burun Boğaz, Nöroloji, Ortopedi ve Travmatoloji, Radyoloji, Romatoloji, Tıbbi Biyokimya, Üroloji
Özel Yüzüncü Yıl Hastanesi Doktorları
Özel Yüzüncü Yıl Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -