Özel Yıldız Kardiyo Kardiyoloji Tıp Merkezi

Kardiyoloji biliminin tanı ve sağaltımını (tedavi) sağlamak için çalıştığı hastalıklar arasında, günümüzün en önemli sağlık sorunları arasında yer alan bazı hastalıklar bulunmaktadır. Özel Yıldız Kardiyo Kardiyoloji Tıp Merkezinde; Ekg, Eko, Eforlu Ekg, Ekg Holteri, Ulsanografi, Laboratuar işlemleri, Radyolojik Tetkikler, Renkli Doppler Usg, Kalp Check-Up’ı gibi işlemler uzman doktorlar eşliğinde SGK anlaşmalı olarak yapılmaktadır.

Özel Yıldız Kardiyo Kardiyoloji Tıp Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Yıldız Kardiyo Kardiyoloji Tıp Merkezi İletişim Bilgileri

Adres Adres:Kazım Hoca Sk. Doktorlar İş Merkezi B/23
Telefon Tel:0 (424) 238-9938
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail:…

Özel Yıldız Kardiyo Kardiyoloji Tıp Merkezi Nerede
Özel Yıldız Kardiyo Kardiyoloji Tıp Merkezi Randevu Alma
Özel Yıldız Kardiyo Kardiyoloji Tıp Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Yıldız Kardiyo Kardiyoloji Tıp Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Yıldız Kardiyo Kardiyoloji Tıp Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Yıldız Kardiyo Kardiyoloji Tıp Merkezi Bölümleri ve Servisleri
İç Hastalıkları (Dahiliye), Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Kardiyoloji, Genel Cerrahi
Özel Yıldız Kardiyo Kardiyoloji Tıp Merkezi Doktorları
Özel Yıldız Kardiyo Kardiyoloji Tıp Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -