Özel Yıldız Academia Hastanesi

reklam
Meslek ahlakını özümsemiş, kaliteli, insana önem veren hekimler ve sağlık uzmanları ile, sağlık alanındaki son teknolojileri en iyi şekilde kullanma, tüm bunları uygun ekonomik koşullarda topluma sunma özelliğimizi sürdürüyoruz.Tıbbi hizmetlerimizdeki mükemmeliyeti yakalayarak, hasta memnuniyetinin sağlanması kararlılığını sürdürmeyi, çevremizde önce model devamında marka olmayı öngörüyoruz.
Özel Yıldız Academia Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel Yıldız Academia Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Yıldıztabya, Yıldıztabya Cd No:77, 34240 Gaziosmanpaşa/İstanbul
TelefonTel:(0212) 417 74 74
FaxFax:…
E-MailE-Mail:bilgi@yildizacademia.com.tr
Özel Yıldız Academia Hastanesi Nerede
Özel Yıldız Academia Hastanesi Randevu Alma
Özel Yıldız Academia Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Yıldız Academia Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Yıldız Academia Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Yıldız Academia Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Kadın Hastalıkları Ve Doğum,Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları,Genel Cerrahi,Radyoloji,Biyokimya,Mikrobiyoloji,İç Hastalıkları (Dahiliye),Kulak Burun Boğaz,Diyet Ve Beslenme,Acil Servis,Anestezi Ve Reanimasyon,Yenidoğan Yoğunbakım
Özel Yıldız Academia Hastanesi Doktorları
Özel Yıldız Academia Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
reklam
Özel Üromar Üroloji Dal Merkezi - Özel İzmir Üroloji Merkezi - Özel Damla Üroloji Merkezi - Özel Forte Üroloji Merkezi - Özel Intertıp Üroloji Kliniği - Özel Biosan Polikliniği - Özel Avrasya Taş Kırma Merkezi - Özel Hattat Klinik - Özel Güven Üroloji Merkezi - Özel Akdeniz Üroloji Merkezi -