Özel Yardımeden Fizik Tedavi Merkezi

Modern ve geleneksel tıbbın gereklerine uygun olarak, en son teknolojiye sahip fizik tedavi cihazlarını ve rehabilitasyon yöntemlerini kullanarak hastalarımızı kaliteli hizmeti güler yüzle sunabilmektir.Yenilikçi, akılcı, ilkeli, sorumlu yaklaşımımızla Diyarbakır başta olmak üzere bölgede lider fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezi olmaktır.
Özel Yardımeden Fizik Tedavi Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Yardımeden Fizik Tedavi Merkezi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Selahattin Eyyübi Mah.Turgut Özal Bulvarı Balek Apt. B/Blok Altı No:66/A Bağlar Diyarbakır
Telefon Tel:0(412) 237 8080
Fax Fax:0(412) 237 8181
E-Mail E-Mail:info@yardimedenfizik.com
Özel Yardımeden Fizik Tedavi Merkezi Nerede
Özel Yardımeden Fizik Tedavi Merkezi Randevu Alma
Özel Yardımeden Fizik Tedavi Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Yardımeden Fizik Tedavi Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Yardımeden Fizik Tedavi Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Yardımeden Fizik Tedavi Merkezi Bölümleri ve Servisleri
FLOROSKOPİ EŞLİĞİNDE TRANSFORMİNAL EPİDURAL ENJEKSİYON, KLİNİK PLATES, NÖROLTERAPİ, ESWT TEDAVİSİ, KURU İĞNE TEDAVİSİ, MANUEL TEDAVİ, SÜLÜK TEDAVİSİ, PROLOTERAPİ TEDAVİSİ, MEZOTERAPİ, AKUPUNKTUR TEDAVİSİ, OZON TEDAVİSİ, KUPA VE HACAMAT TEDAVİSİ, LENF DRENAJ TEDAVİSİ, LENF ÖDEM TEDAVİSİ, MAGNETO TERAPİ TEDAVİSİ, HİLTERAPİ TEDAVİSİ, OMUZ, KÖK HÜCRE TEDAVİSİ
Özel Yardımeden Fizik Tedavi Merkezi Doktorları
Özel Yardımeden Fizik Tedavi Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -