Özel Veni Vidi Kocatepe Göz Merkezi

Hasta memnuniyetine odaklı, nitelikli, yenilikçi ve yetkin personelimizle, toplum beklentilerine en iyi şekilde yanıt vermek üzere sağlık sektöründe örnek girişimler oluşturmak.Göz içi lens ameliyatları ve lazer tedavisinde, yetkinlik ve hizmette kalite algılanmasında ilk akla gelen referans merkez olmak.
Özel Veni Vidi Kocatepe Göz Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Veni Vidi Kocatepe Göz Merkezi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Meşrutiyet Mah. Kızılırmak Cad. 16/25A Çankaya/ANKARA
Telefon Tel:0850 577 45 44
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail:…
Özel Veni Vidi Kocatepe Göz Merkezi Nerede
Özel Veni Vidi Kocatepe Göz Merkezi Randevu Alma
Özel Veni Vidi Kocatepe Göz Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Veni Vidi Kocatepe Göz Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Veni Vidi Kocatepe Göz Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Veni Vidi Kocatepe Göz Merkezi Bölümleri ve Servisleri
Göz Kuruluğunda Lazer Tedavisi – IRPL, No Touch Lazer (Göz lazer ameliyatı), PresbyMAX, Argon Laser, YAG Laser, SLT (Selektif Laser Trabeküloplasti), Kalıcı Akıllı Toric Lensle Astigmat Tedavisi, ADD ON Akıllı Lens Tedavisi, Göz İçi Lens, Çocuklarda Uyku Lensi Tedavisi, Göz İçi Kontakt Lens Tedavisi, Akıllı Lensler, Multifokal Göz İçi Lens (MFİOL), Deforme Lens Sendromu, Presbiyopi, Hipermetrop, Astigmat, Miyop, Glokom (Göz Tansiyonu), Kuru Göz Tedavisi, Gözde Uçuşmalar ve Vitreolizis, Üveit Tedavisi, Alerjik Konjonktivit, Göz Kapağı Cerrahisi (Kapak Düşüklüğü), Göz Tembelliği, Renk Körlüğü, Gözyaşı Yolları Hastalıkları, Nörovizyon, Botoks, PRP, Ameliyatsız Göz Kapağı Cerrahisi, Göz Eti (Pterjium), Bebek ve Çocuklarda Göz Tembelliği, Göz Sağlığının Okul Başarısına Etkisi, Çocuklarda Göz Kuruluğu, Bebek ve Çocuklarda Kırmızı Göz Hastalığı, Bebek ve Çocuklarda Katarakt, Bebek ve Çocuklarda Kırma Göz Kusurları, Bebek ve Çocuklarda Şaşılık, Bebeklerde Gözyaşı Kanal Tıkanıklığı, Çocuklarda Uyku Lensi Tedavisi, Bebek ve Çocuk Göz Hastalıkları, Bebek & Çocuklarda Şaşılık – Göz Kayması, Konjonktiva, Keratoplasti, Mikrokornea, Keratit, Kornea ve Hastalıkları, Keratokonus, MACROvision (MAKROvizyon) Ameliyatı, Prematüre Retinopatisi, Diabetik Retinopati, Sarı Nokta Tedavisi, Retina Hastalıkları, Retina Dekolmanı, Fako Yöntemiyle Katarakt, Femtosaniye Lazerle Katarakt, Bebek ve Çocuklarda Katarakt, Katarakt Tedavisinde ZEPTO® Yöntemi, Katarakt Cerrahisi, Tanısal İşlemler, Check-Up, OCT (optik koherens tomografi), HRT (heidelberg retinal tomografi), USG (ultrasonografi), FFA (fundus floresein anjiografi), ICG (indosiyanin yeşil anjiografi), Biometri, Pakimetri, BGA (bilgisayarlı görme alanı), Korneal Topografi, Wavefront Aberasyon, Pupillometri, Reftest, SPM (speküler mikroskopi), ERG (elektroretinografi), EOG (elektrookülografi), VEP (görsel uyarılmış potansiyel)
Özel Veni Vidi Kocatepe Göz Merkezi Doktorları
Özel Veni Vidi Kocatepe Göz Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -