Özel Üromar Üroloji Dal Merkezi

Özel Üromar Üroloji Dal Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Özel Üromar Üroloji Dal Merkezi, İzmir ili Konak ilçesinde Üroloji merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır. Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için Özel Üromar Üroloji Dal Merkezi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Üromar Üroloji Dal Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Üromar Üroloji Dal Merkezi İletişim Bilgileri

Adres Adres:Cumhuriyet Bulvarı, Kadıoğlu Apt. Dokuz Eylül Üni.Rektörlüğü Karşısı No:159 D:1 Alsancak / İZMİR  
Telefon Tel:0 232 464 86 78-0 232 464 86 78
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail:uromar@uromar.com

Özel Üromar Üroloji Dal Merkezi Nerede
Özel Üromar Üroloji Dal Merkezi Randevu Alma
Özel Üromar Üroloji Dal Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Üromar Üroloji Dal Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Üromar Üroloji Dal Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Üromar Üroloji Dal Merkezi Bölümleri ve Servisleri
İç Hastalıkları (Dahiliye), Gastroenteroloji, Genel Cerrahi, Üroloji, Biyokimya, Nükleer Tıp, Radyoloji, Mikrobiyoloji, ESWL
Özel Üromar Üroloji Dal Merkezi Doktorları
Özel Üromar Üroloji Dal Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -