Özel Üromar Üroloji Dal Merkezi

reklam
Özel Üromar Üroloji Dal Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Özel Üromar Üroloji Dal Merkezi, İzmir ili Konak ilçesinde Üroloji merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için Özel Üromar Üroloji Dal Merkezi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.
Özel Üromar Üroloji Dal Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Üromar Üroloji Dal Merkezi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Cumhuriyet Bulvarı, Kadıoğlu Apt.Dokuz Eylül Üni.Rektörlüğü KarşısıNo:159 D:1Alsancak / İZMİR
TelefonTel:0 232 464 86 78-0 232 464 86 78
FaxFax:…
E-MailE-Mail:uromar@uromar.com
Özel Üromar Üroloji Dal Merkezi Nerede
Özel Üromar Üroloji Dal Merkezi Randevu Alma
Özel Üromar Üroloji Dal Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Üromar Üroloji Dal Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Üromar Üroloji Dal Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Üromar Üroloji Dal Merkezi Bölümleri ve Servisleri
İç Hastalıkları (Dahiliye),Gastroenteroloji,Genel Cerrahi,Üroloji,Biyokimya,Nükleer Tıp,Radyoloji,Mikrobiyoloji,ESWL
Özel Üromar Üroloji Dal Merkezi Doktorları
Özel Üromar Üroloji Dal Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
reklam
Özel Üromar Üroloji Dal Merkezi - Özel İzmir Üroloji Merkezi - Özel Damla Üroloji Merkezi - Özel Forte Üroloji Merkezi - Özel Intertıp Üroloji Kliniği - Özel Biosan Polikliniği - Özel Avrasya Taş Kırma Merkezi - Özel Hattat Klinik - Özel Güven Üroloji Merkezi - Özel Akdeniz Üroloji Merkezi -