Özel Üromar Üroloji Dal Merkezi

Özel Üromar Üroloji Dal Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Özel Üromar Üroloji Dal Merkezi, İzmir ili Konak ilçesinde Üroloji merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır. Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için Özel Üromar Üroloji Dal Merkezi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Üromar Üroloji Dal Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Üromar Üroloji Dal Merkezi İletişim Bilgileri

Adres Cumhuriyet Bulvarı, Kadıoğlu Apt. Dokuz Eylül Üni.Rektörlüğü Karşısı No:159 D:1 Alsancak / İZMİR  
Telefon 0 232 464 86 78-0 232 464 86 78
Fax
E-Mail uromar@uromar.com

Özel Üromar Üroloji Dal Merkezi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

Özel Üromar Üroloji Dal Merkezi Nerede
Özel Üromar Üroloji Dal Merkezi Randevu Alma
Özel Üromar Üroloji Dal Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Üromar Üroloji Dal Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Üromar Üroloji Dal Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Özel Üromar Üroloji Dal Merkezi Bölümleri ve Servisleri

-İç Hastalıkları (Dahiliye)

-Gastroenteroloji

-Genel Cerrahi

-Üroloji

-Biyokimya

-Nükleer Tıp

-Radyoloji

-Mikrobiyoloji

-ESWL

Özel Üromar Üroloji Dal Merkezi Doktorları
Özel Üromar Üroloji Dal Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Isparta Şarkikaraağaç Dr. Sadettin Bilgiç Devlet Hastanesi - Akçakoca Devlet Hastanesi - Düzce Atatürk Devlet Hastanesi - Özel Oray Diyaliz Merkezi - Özel Düzce Güneş Tıp Merkezi - Düzce Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi - Özel Fizema Tıp Merkezi - Özel Düzce Göz Tıp Merkezi - Çaycuma Devlet Hastanesi - Devrek Devlet Hastanesi -