Özel Umut Tıbbi Tahlil Laboratuvarları

1998 yilinda kurulan Umut Tibbi Tahlil Laboratuvarlari, kaliteli, titiz ve özenli çalismalari neticesinde Istanbul sinirlari içerisinde çok kisa bir zaman diliminde adindan söz ettiren bir marka olmustur. Bu hizmetini her geçen gün arttirmaya devam etmis, Trakya ve Anadolu`nun birçok yerinde güvenlerini kazandigi nice laboratuvar ve doktor ile de çalismaya baslamistir. Umut Tibbi Tahlil Laboratuvarlari olarak hizmet verdigimiz hastaneler, tani merkezleri, poliklinikler, klinikler, özel hekim muayenehaneleri artik biliyoruz ki kaliteden vazgeçemeyecekleri bir dönüm noktasina girmis bulunmaktadirlar. Iste bu dönüm noktasinda kaliteli hizmet ve güvenilir sonuç verme hassasiyetini tüm çalisanlarimiz ile üzerimizde hissetmekteyiz. Laboratuvarimizda özellikle hormon teshis sistemlerinde dünyanin en iyi marka (Siemens Immulite, Centaur, Backman Access) otomatik cihazlarini kullanilmakta ve yeni teknolojileri takip ederek sistemlerimizi sürekli olarak yenilemekteyiz. Özellikle prenatal tanida Avrupa ülkelerinde rutin uygulamada yer alan Ikili test parametrelerinde serbest beta-HCG ve PAPP-A`nin otomatik cihazda (Dünyada bu iki parametrenin otomatik cihazlara aplikasyonu ilk Immulite gerçeklestirmistir) çalisan ilk laboratuarlardan biri olmak bizim için gurur kaynagi olmustur. Kaliteli ve güvenilir sonuç için otomasyonu tüm çalisilan asamalarda hizmete sunmak esas hedefimizdir. Çalismalarimiz; Türk insaninin aradigi kaliteye ulasmasi içindir.

Özel Umut Tıbbi Tahlil Laboratuvarları Hakkında İçerikler
Özel Umut Tıbbi Tahlil Laboratuvarları İletişim Bilgileri

Adres Merkez Mah. Şamlı Sk. No:8/A Avcılar – İSTANBUL  
Telefon 0212 593 53 23 0212 421 30 81 0212 509 51 20
Fax 0212 509 42 67
E-Mail info@umutlab.com

Özel Umut Tıbbi Tahlil Laboratuvarları Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

Özel Umut Tıbbi Tahlil Laboratuvarları Nerede
Özel Umut Tıbbi Tahlil Laboratuvarları Randevu Alma
Özel Umut Tıbbi Tahlil Laboratuvarlarınden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Umut Tıbbi Tahlil Laboratuvarları Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Umut Tıbbi Tahlil Laboratuvarlarınden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Özel Umut Tıbbi Tahlil Laboratuvarları Bölümleri ve Servisleri

-BİYOKİMYA LABORATUVARI

-MIKROBIYOLOJI LABORATUVARI

-PATOLOJI LABORATUVARI

-GENETIK TESTLER

-ALERJI TESTLERI

-KISIRLIK TESTLERI & ASILAMA

-GIDA İNTOLERANSI

-CİNSEL YOLLA BULAŞAN HASTALIKLAR

-TÜMÖR BELİRTEÇLERİ

-CHECK-UP PAKETLERI

-HAVUZ VE KREŞ TAHLİLLERİ

-UYUŞTURUCU TESTİ

-MENOPOZ

-GEBELİK ÖNCESİ TAHLİLLER

-GEBELİKTE GFEREKLİ TAHLİLLER

Özel Umut Tıbbi Tahlil Laboratuvarları Doktorları
Özel Umut Tıbbi Tahlil Laboratuvarlarınde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Isparta Şarkikaraağaç Dr. Sadettin Bilgiç Devlet Hastanesi - Akçakoca Devlet Hastanesi - Düzce Atatürk Devlet Hastanesi - Özel Oray Diyaliz Merkezi - Özel Düzce Güneş Tıp Merkezi - Düzce Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi - Özel Fizema Tıp Merkezi - Özel Düzce Göz Tıp Merkezi - Özel Karatekin Hastanesi -