Özel Tuzla Gisbir Hastanesi

Tıbbi etik kurallara bağlı, hasta haklarına saygılı, hasta ve çalışan güvenliğini önemseyen, hasta ve çalışan memnuniyeti odaklı, seçkin uzman kadrosu ile bilimsel ve teknolojik gelişmeleri takip eden bir kurum olarak kaliteli sağlık hizmeti sunmaktır.Gelişen ve büyüyen sağlık sektörünün teknolojik ve tıbbi gelişmelerini yenilenmek için takip eden, nitelikli ekibi ve çağdaş altyapısı ile tercih edilen, tüm hasta ve yakınlarının, hastane çalışanlarının ve tedarikçilerinin güvendiği, beklentilerinin karşılandığı önder bir sağlık kuruluşu olmaktır.
Özel Tuzla Gisbir Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel Tuzla Gisbir Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Evliya Çelebi Mh. Sahil Yolu No:2 34944 Tuzla – İstanbul
Telefon Tel:0 (216) 581 42 00
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail:info@gisbirhastane.com
Özel Tuzla Gisbir Hastanesi Nerede
Özel Tuzla Gisbir Hastanesi Randevu Alma
Özel Tuzla Gisbir Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Tuzla Gisbir Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Tuzla Gisbir Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Tuzla Gisbir Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
ANESTEZİ VE REANİMASYON, BEYİN VE SİNİR CERRAHİSİ, GENEL CERRAHİ, GÖZ HASTALIKLARI, KADIN HASTALIKLARI VE DOĞUM, KALP VE DAMAR HASTALIKLARI, KULAK BURUN BOĞAZ, ORTOPEDİ VE TRAVMATOLOJİ, PLASTİK CERRAHİ, ÜROLOJİ, ACİL SERVİS, AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI, BESLENME VE DİYET, ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI, FİZİK TEDAVİ VE REHABİLİTASYON, GÖĞÜS HASTALIKLARI VE TÜBERKÜLOZ, İÇ HASTALIKLARI, KARDİYOLOJİ, NÖROLOJİ, PSİKİYATRİ, YENİDOĞAN YOĞUN BAKIM, YOĞUN BAKIM ÜNİTESİ, CHECK-UP, LABORATUVAR, NÜKLEER TIP, RADYOLOJİ
Özel Tuzla Gisbir Hastanesi Doktorları
Özel Tuzla Gisbir Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -