Özel TürkMed Kartal Diyaliz Merkezi

Hizmet interlandımızdaki son dönem böbrek hastalarına en yüksek düzeyde diyaliz tedavisi hizmeti sunmaktır. insanın en değerli varlık olduğu bilinci ile çıktığımız bu yolda hasta memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı ile çalışaraksunduğumuz hizmetin her zaman en iyisini hedeflemektir.Stratejimiz dünta standartlarına uygun olarak üst düzey tedavi kalitesi ile son dönem böbrek hastalığı bulunan hastaların yaşam süresi ve yaşam kalitesini yüksek tutmak ve Türkiye’de diyaliz sektöründe önde gelen kuruluşlar arasında yer almaktır.

Özel TürkMed Kartal Diyaliz Merkezi Hakkında İçerikler
Özel TürkMed Kartal Diyaliz Merkezi İletişim Bilgileri

Adres Cevizli, Çifteler Cad. No:44 Kartal – İSTANBUL  
Telefon 0216 451 27 27
Fax
E-Mail turkmed@turkmeddiyaliz.com

Özel TürkMed Kartal Diyaliz Merkezi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

Özel TürkMed Kartal Diyaliz Merkezi Nerede
Özel TürkMed Kartal Diyaliz Merkezi Randevu Alma
Özel TürkMed Kartal Diyaliz Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel TürkMed Kartal Diyaliz Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel TürkMed Kartal Diyaliz Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Özel TürkMed Kartal Diyaliz Merkezi Bölümleri ve Servisleri

-Hemodiyaliz

Özel TürkMed Kartal Diyaliz Merkezi Doktorları
Özel TürkMed Kartal Diyaliz Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Isparta Şarkikaraağaç Dr. Sadettin Bilgiç Devlet Hastanesi - Akçakoca Devlet Hastanesi - Düzce Atatürk Devlet Hastanesi - Özel Oray Diyaliz Merkezi - Özel Düzce Güneş Tıp Merkezi - Düzce Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi - Özel Fizema Tıp Merkezi - Özel Düzce Göz Tıp Merkezi - Çaycuma Devlet Hastanesi - Devrek Devlet Hastanesi -