Özel Turan Turan Kemik Kas Eklem Sağlığı Tıp Merkezi

Turan&Turan Kemik Kas Eklem Sağlığı’nın misyonu, ortopedi ve fizik tedavi hizmetleri ile her bir hasta için yüksek kalitede tanı ve tedavi sunma amacıyla; İnsan odaklı sistem ve kurumsal yapı ile hasta memnuniyetini en ön planda tutmak, Tıp bilimi alanındaki tüm gelişmeleri takip ederek ortopedi ve fizik tedavi tanı ve tedavi anlamında en güncel uygulamaları yapmak, Bilimsel ve kişisel gelişim anlamında uzmanlaşmış personel yetiştirmek, Kurum değerlerine bağlı ve takım çalışmasını kurum kültürü haline getirmiş çalışanlar ile altyapı ve teknik anlamda en üst seviyede hizmet veren bir organizasyon yapısını korumaktır. Turan&Turan Kemik Kas Eklem Sağlığı olarak vizyonumuz; bilimsel ilkeler çerçevesinde, açık, güvenilir ve hasta memnuniyeti odaklı bir tanı ve tedavi hizmeti sunarak, kurumsal yapı anlamında uluslar arası kalite seviyesinde, ortopedi ve fizik tedavi konularında mükemmele yakın düzeyde servisleri yerel ve global alanda sağlayan bir sağlık kuruluşu olmaktır.

Özel Turan Turan Kemik Kas Eklem Sağlığı Tıp Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Turan Turan Kemik Kas Eklem Sağlığı Tıp Merkezi İletişim Bilgileri

Adres Şirinevler Mahallesi Ankarayolu Caddesi No: 795 Yıldırım / BURSA  
Telefon 0224 222 0 777-0552 363 69 99
Fax
E-Mail info@turanturan.com.tr

Özel Turan Turan Kemik Kas Eklem Sağlığı Tıp Merkezi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

Özel Turan Turan Kemik Kas Eklem Sağlığı Tıp Merkezi Nerede
Özel Turan Turan Kemik Kas Eklem Sağlığı Tıp Merkezi Randevu Alma
Özel Turan Turan Kemik Kas Eklem Sağlığı Tıp Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Turan Turan Kemik Kas Eklem Sağlığı Tıp Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Turan Turan Kemik Kas Eklem Sağlığı Tıp Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Özel Turan Turan Kemik Kas Eklem Sağlığı Tıp Merkezi Bölümleri ve Servisleri

-Ortopedi ve Travmatoloji

-Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon

-Girişimsel Ağrı Tedavisi

-Rejeneratif Tedavi

Özel Turan Turan Kemik Kas Eklem Sağlığı Tıp Merkezi Doktorları
Özel Turan Turan Kemik Kas Eklem Sağlığı Tıp Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Isparta Şarkikaraağaç Dr. Sadettin Bilgiç Devlet Hastanesi - Akçakoca Devlet Hastanesi - Düzce Atatürk Devlet Hastanesi - Özel Oray Diyaliz Merkezi - Özel Düzce Güneş Tıp Merkezi - Düzce Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi - Özel Fizema Tıp Merkezi - Özel Düzce Göz Tıp Merkezi - Özel Karatekin Hastanesi -