Özel Toplum Tıp Merkezi

Özel Toplum Cerrahi Tıp Merkezi 1990 yılında hizmete küçük bir merkez olarak başlayıp, yeni yerinde 7 gün 24 saat sağlık hizmeti sunmaya devam etmektedir. 20. yılını dolduran ve konusundan uzman hekim kadroları ile tam donanımlı ameliyathane, doğumhane ve yataklı servisleri ile Sultangazi ve İstanbul halkına hizmet vermektedir.
Özel Toplum Tıp Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Toplum Tıp Merkezi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Gazi mah. İsmetpaşa Cad. No:44 Sultangazi / İstanbul
Telefon Tel:0 (212) 650-8000
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail:info@toplumtipmerkezi.com
Özel Toplum Tıp Merkezi Nerede
Özel Toplum Tıp Merkezi Randevu Alma
Özel Toplum Tıp Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Toplum Tıp Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Toplum Tıp Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Toplum Tıp Merkezi Bölümleri ve Servisleri
Acil Servis, Anestezi ve Reanimasyon, Beslenme Ve Diyet, Cildiye, Çocuk, Dahiliye, Diş Polikniği, Fizik Tedavi, Genel Cerrahi, Genital Estetik, Güzellik Merkezi, Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Kulak Burun Boğaz, Labaratuvar Hizmeti, Ortopedi & Travmatoloji, Ozon , Mezo Ve Prolo terapi, Psikolojik Danışma, Radyoloji, Ruh Sağlığı Ve Hastalkları, Sağlık Raporları, Solunum fonksiyon test birimi, Yeni Doğan İşitme tarama
Özel Toplum Tıp Merkezi Doktorları
Özel Toplum Tıp Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -