Özel Terapi Tıp Merkezi

•Kurumumuz 2007 yılında Antalya Psikiyatri Merkezi adıyla faaliyetlerine başlamıştır. •Kurum açıldığı dönemde 2 psikiyatri hekimi, 2 psikolog ve 1 nöroloji uzmanı ile Akdeniz Bölgesi’nde psikiyatri, psikoloji ve nöroloji alanında hizmet vermeye başlamıştır. •Kurulduğu dönemde ve hala bölgenin ruh sağlığı alanında hizmet veren tek özel kuruluşudur. •Kurumumuz kurulduğu günden bu yana Sosyal Güvenlik Kurumu ile anlaşmalıdır. •Psikiyatri, Psikoloji, Nöroloji alanında çalışan psikoterapi tedavisi ve eğitimleri veren merkez hastalara ve ruh sağlığı çalışanlarına hizmet vermektedir.
Özel Terapi Tıp Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Terapi Tıp Merkezi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Fabrikalar Mh.3024 Sk.No:13 Kepez/Antalya
Telefon Tel:242 244 88 83
Fax Fax:242 244 20 99
E-Mail E-Mail:info@terapitipmerkezi.com
Özel Terapi Tıp Merkezi Nerede
Özel Terapi Tıp Merkezi Randevu Alma
Özel Terapi Tıp Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Terapi Tıp Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Terapi Tıp Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Terapi Tıp Merkezi Bölümleri ve Servisleri
PSİKİYATRİ, NÖROLOJİ, PSİKOTERAPİ-EĞİTİM, LABORATUVAR
Özel Terapi Tıp Merkezi Doktorları
Özel Terapi Tıp Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -