Özel Tepe Tıp Merkezi

Uzman kadrosu ve yüksek standartlardaki teknik donanımı yanında içten,samimi ve ciddi yönetim anlayışıyla, sağlık alanında en tepede olmayı amaçlıyoruz. 2003 yılından beri hizmet veren merkezimiz Çetinkaya Mağazaları ve Ümraniye Sarmaşık Giyim, Ataşehir Belediyesi Sünnet Kampanyalarını başarılı ve sorunsuz olarak Genel Cerrahi uzmanlarımız tarafından hala yürütülmektedir. Hastalığınız ile ilgili sorunlarınızı merkezimize gelmeksizin bizlere ulaştırabilirsiz. İstediğiniz bölümden istediğiniz doktorumuz ile iletişime geçebilir sorunlarınıza çare bulabilirsiniz. Biz ve üstün kadromuz sizlerin derdine derman ve sorunlarınıza çare bulmaktan memnuniyet duyuyoruz.Sizlere sağlığınız ile ilgili imkanları sunmak için elimizden geldiğini ve hatta fazlasını yapıyoruz ve yapmaya çalışıyoruz.Sağlığınız bizim için önemli Tepe Tıp merkezi sağlığa açılan yeni kapınız.Merkezimizde Diş Sağlığ, Göz Hastalıkları, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları ,Kadın Hastalıkları ve Doğum, Genel Cerrahi, Dahiliye (İç Hastalıkları), Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Çocuk Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Nöralterapi, Mezoterapi bölümlerinde hizmet verilmektedir.Bu bölümlerimiz ile ilgili sorularınızı Doktorlar menüsünden hekimlerimize ve istediğiniz bölüme gönderebilirsiniz.
Özel Tepe Tıp Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Tepe Tıp Merkezi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Ihlamurkuyu, Alemdağ Caddesi. No: 253 Tepeüstü – Ümraniye – İSTANBUL
Telefon Tel:0 0216 611 77 21
Fax Fax:0 216 611 57 65
E-Mail E-Mail:info@tepetipmerkezi.com
Özel Tepe Tıp Merkezi Nerede
Özel Tepe Tıp Merkezi Randevu Alma
Özel Tepe Tıp Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Tepe Tıp Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Tepe Tıp Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Tepe Tıp Merkezi Bölümleri ve Servisleri
Kadın Hastalıkları ve Doğum, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Göz Sağlığı, Diş Sağlığı, İmplant Uygulamaları, Genel Cerrahi, Dahiliye, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Çocuk Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Tedavi Hizmetleri, Nöralterapi, Mezoterapi, Acil Servis Hizmetleri, Radyoloji Hizmetleri, Check-Up, Ultrason
Özel Tepe Tıp Merkezi Doktorları
Özel Tepe Tıp Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -