Özel Tatvan Can Hastanesi

Özel Tatvan Can Hastanesi misyonu, toplumun her kesimine ulaşılabilir,etkin ve nitelikli sağlık hizmeti sunmak amacıyla; -”Önce zarar verme” ilke doğrultusunda hizmet vermek -Koruyucu sağlık hizmetlerini önemsemek ,iyileştirici sağlık hizmetlerini uygun ekonomik koşullarda topluma sunmak -Teknolojik yeniliklerden faydanlamak -Sunulan sağlık hizmetlerinin memnuniyet düzeyini sürekli arttırılmasını sağlamak -Uzman ve deneyimli sağlık çalışanları ile toplumun her kesimine aynı standartlarda sağlık hizmetini ulaştırmak. Özel Tatvan Can Hastanesi; Birey- toplum sağlığını, nitelikli insan kaynakları ve ileri sağlık teknolojisi ile örnek alınacak yapıda, uluslararası standartlarda sağlık hizmeti vermeyi amaçlamaktadır.
Özel Tatvan Can Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel Tatvan Can Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Kültür Mahallesi Cumhuriyet Cd. No:20, 13200 Tatvan/Bitlis
Telefon Tel:0434 827 82 00
Fax Fax:0434 000 00 00
E-Mail E-Mail:info@tatvancanhastanesi.com.tr
Özel Tatvan Can Hastanesi Nerede
Özel Tatvan Can Hastanesi Randevu Alma
Özel Tatvan Can Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Tatvan Can Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Tatvan Can Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Tatvan Can Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
ACİL SERVİS, ANESTEZİ, BESLENME VE DİYET, BİYOKİMYA, CHECK UP, ÇOCUK SAĞLIĞI, DAHİLİYE, FİZİK TEDAVİ VE REHABİLİTASYON, GENEL CERRAHİ, GÖZ HASTALIKLARI, KADIN HASTALIKLARI VE DOĞUM, KARDİYOLOJİ, KULAK BURUN BOĞAZ, NÖROLOJİ, PSİKİYATRİ, PSİKOLOJİ, RADYOLOJİ, ÜROLOJİ, TÜP BEBEK MERKEZİ, KOLONOSKOPİ, ENDOSKOPİ, SAÇ EKİM KLİNİĞİ, LAZER EPİLASYON, CİNSEL TERAPİ, YENİ DOĞAN YOĞUN BAKIM, YOĞUN BAKIM, FİZİK TEDAVİ ÜNİTESİ
Özel Tatvan Can Hastanesi Doktorları
Özel Tatvan Can Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -